fbpx

Podejmij wyzwanie
#ABC Przedsiębiorczego Architekta!

WYZWANIE DOBIEGŁO KOŃCA, ALE GORĄCO CIĘ ZACHĘCAM DO ZAPISU NA NARZĘDZIOWNIK ARCHITEKTA – bezpłatny newsletter, który wysyłam co tydzień w piątek o 12:00 z merytoryczną wiedzą projektową i tipami na rozwój studia projektowego.

ponad

uczestników w pierwszej edycji wyzwania

Wyzwanie dla projektantów wnętrz

#ABC Przedsiębiorczego Architekta

tygodni

tematów

kart pracy

nagrań webinarów

Czy postanowiłeś sobie, że w tym roku:

 

 • zwiększysz swoje zarobki? 
 • będziesz mieć więcej klientów? 
 • będziesz mniej pracować?
 • będziesz mieć więcej czasu dla siebie?
 • będziesz robić mniej poprawek?
 • zwiększysz swoją wiedzę z projektowania wnętrz?

Pomogę Ci to osiągnąć, jeśli tylko zechcesz i zaczniesz działać według moich wskazówek.

Na czym polega wyzwanie #ABC Przedsiębiorczego Architekta?

To wyzwanie to cykl 12 kart pracy i webinarów. 

Co tydzień otrzymasz ode mnie maila z dostępem do platformy. Tam będą czekać na Ciebie kolejne karty pracy i webinar.

Każdy kolejny plik .pdf to następny temat. Twój kolejny krok, aby ulepszyć działanie swojej pracowni i wnieść się na wyższy poziom! 

 

Złożysz e-booka, którego otrzymujesz całkowicie za darmo!

Wszystkie karty pracy zawierają dodatkową checklistę bezpłatnych odcinków ABC Przedsiębiorczego Architekta, które pomogą Ci skutecznie działać.

Będzie merytorycznie i praktycznie! Karty pracy to połączenie treści merytorycznej z miejscem na Twoje notatki.

12 tygodni dla lepszego biznesu 

Całe wyzwanie trwa 12 tygodni.

Razem pochylimy się nad 12 głównymi i kluczowymi aspektami, które pozwolą rozwinąć Twoją firmę oraz tworzyć lepsze projekty. Wykonasz pierwsze skuteczne kroki w kierunku realizacji swoich
celów i marzeń.

12 tematów

 1. Strategia marki
 2. Proces projektowy
 3. Planowanie
 4. Tworzenie oferty
 5. Analiza potrzeb klienta
 6. Wytyczne / brief
 7. Praca z klientem
 8. Marketing, promocja i współpraca
 9. Inwentaryzacja i nadzory
 10. Dokumentacja i wiedza techniczna, błędy projektowe
 11. Codzienność projektanta wnętrz, delegowanie zadań i budowanie zespołu
 12. Prawo i formalności 

Każdy temat będzie dostępny przez tydzień (od poniedziałku do niedzieli do północy). W każdy kolejny poniedziałek uwalnia się kolejny temat i zamyka poprzedni. 

Podejmujesz to wyzwanie?

Kim jestem?

Agnieszka Pasieka- Adamek

Od 15 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką książki „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz 20 kursów online,
e-booków i materiałów dla architektów wnętrz.

W moich szkoleniach wzięło udział już ponad 1000 osób. Założyłam także Akademię Przedsiębiorczego Architekta. Oprócz platformy kursowej, prowadzę zamkniętą grupę na Facebooku dla projektantów wnętrz – Przedsiębiorczy Architekt.
Dołącz do niej koniecznie!

Opinie

,,Wyzwanie przebudzenie dla mnie. Świetna inicjatywa z Pani strony. Podziwiam zaangażowanie i intencję pomagania ludziom. Poziom przygotowania materiałów i organizacja szkoleń na wysokim poziomie. Jestem na początku drogi ,,wnętrzarskiej” , więc wiele z Pani podpowiedzi były dla mnie novum. Najmocniej przyjęłam kwestię analizy potrzeb klienta i briefing, a następnie strategię firmy. Nadal potrzebuję czasu i doświadczenia, żeby określić specjalizację moich usług. Uczę się i poznaję swoje możliwości i kompetencje.
Dziękuję. 

Agnieszka Siekańska

,,Agnieszko, jak zwykle pakiet merytorycznej wiedzy i wspaniała chęć podzielenia się nią. Dziękuję 🙂
Monika Konkol

,,Przede wszystkim udało mi się usprawnić pracę z klientem. Wyeliminowałam dotychczasowe błędy, dzięki czemu moja praca przebiega teraz sprawniej. Dodatkowo udoskonaliłam promocję swojego biura. Dodatkowo aspekty prawne poruszane w trakcie wyzwania na pewno pozwolą mi uniknąć w przyszłości podstawowych błędów.
Anna Bednarczuk

,,Wiele rzeczy już widziałam na zakupionych wcześniej kursach, czy na FB, kilka w pewnym stopniu zaczęłam wdrażać, jednak cała ta moja wiedza była nieuporządkowana. Przez to, kiedy próbowałam coś wdrożyć ogarniała mnie panika w stylu „OD CZEGO ZACZĄĆ, ZA CO SIĘ ZABRAĆ ?!” i działałam chaotycznie robiąc „wszystkiego po trochu”. Wyzwanie bardzo dobrze uporządkowało sposób w jaki powinno się działać, żeby stopniowo wprowadzać z miany. Tydzień między tematami to był dobry czas, żeby zastanowić się nad idealnym klientem, przemyśleć ofertę itd. (czyli skupić na jednej rzeczy, zamiast wszystko robić na hurra). Myślę że wydrukowane i ułożone w kolejności tematy wyzwania będą też fajnym sposobem na przyszłość, na robienie takiego cyklicznego audytu swojego działania. 

Marzena Gasek

,,Brałam udział w wyzwaniu w miarę jak tylko udawało mi się na żywo. Fakt, że można po czasie odtworzyć jest nieoceniony, niestety nie zawsze plany mogą się ziścić. Wyzwanie ,,zmusiło mnie” , a na pewno było ogromną mobilizacją do ,,przetrawienia” tematów, zastanowienia się ,,jak to u mnie działa” , myślenia co i jak zmienić? usprawnić?”
Joanna Wójtowicz

,,Jestem na samym początku mojej profesjonalnej przygody z projektowaniem wnętrz. Dzięki wyzwaniu mogłam poznać jak wygląda cały proces oraz jakich błędów nie popełniać. Ogrom wiedzy, przekazany w bardzo konkretny, usystematyzowany i przystępny sposób.
Ewa

Marzenia są po to,
aby je spełniać

Jeśli podnosisz rzuconą Ci rękawice i chcesz popracować nad ulepszeniem swojego biznesu, zapisz się już dzisiaj
i nie odwlekaj swojego sukcesu na jutro!

Masz pytanie?

Ile czasu trwa wyzwanie i dlaczego?

Wyzwanie trwa 12 tygodni. Każdy tydzień to kolejny temat i karty pracy oraz webinar. Tydzień to idealny okres czasu, żeby zacząć działać, obejrzeć choć jeden odcinek ABC Przedsiębiorczego Architekta lub wypełnić karty pracy. Każdy temat będzie dostępny przez tydzień (do poniedziałku do niedzieli do północy). W każdy kolejny poniedziałek uwalnia się kolejny temat i zamyka się poprzedni. 

Jak się zapisać?

Żeby zapisać się na wyzwanie, wypełnij formularz widoczny na stronie i potwierdź zapis.

Ile kosztuje dostęp do wyzwania lub platformy z materiałami?

Wyzwanie jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy, że zapiszesz się, wypełniając prosty formularz widoczny na stronie.

Nie mogłem być od początku wyzwania. Co teraz?

Możesz dołączyć w dowolnym momencie, ale każdy materiał wideo i karty pracy są dostępne przez tydzień. Dlatego nie będziesz mieć dostępu do poprzednich tematów, które były przed Twoim dołączeniem.

Czego się dowiem z wyzwania?

W wyzwaniu poruszymy wszystkie konieczne tematy, które należałoby opracować, jeśli chcesz mieć hulający biznes projektowy. Zajmiemy się strategią marki, planowaniem, procesem projektowym, tworzeniem oferty, pracą z klientem, wiedzą techniczną, badaniem potrzeb oraz tworzeniem wytycznych projektowych, balansem w codziennym życiu projektanta. Nie zabraknie także tematu prawa i formalności.

Kiedy mogę pobrać karty pracy?

Każde karty pracy będą dostępne przez tydzień (do poniedziałku do niedzieli do północy). Wtedy możesz pobrać karty pracy. W każdy kolejny poniedziałek uwalnia się kolejny temat i zamyka się poprzedni. 

Skąd mogę pobrać wszystkie karty pracy?

Otrzymasz dostęp do specjalnej strony, która będzie centrum dowodzenia całego wyzwania. Na stronie znajdziesz karty pracy, linki do bloga oraz nagrania webinarów. 

Gdzie będę mógł obejrzeć materiały

Wszystkie webinary znajdziesz na specjalnej platformie, do której otrzymasz dostęp mailowo.

Nie mam czasu tego wszystkiego przerobić. Co radzisz?

Jeśli nie masz choćby 2 godzin czasu na przestrzeni całego tygodnia (to 17 minut dziennie!), to ostatni moment, żeby zabrać się do pracy i wprowadzić zmiany! To biznes jest dla Ciebie, a nie Ty dla biznesu. Nawet 15 minut dziennie to szansa na zmiany. Możesz wypełniać karty pracy stopniowo, a odcinki, dostępne na Facebooku, możesz obejrzeć w każdej wolnej chwili – choćby przy zmywaniu naczyń. Checklista pokieruje Cię do odpowiednich materiałów. Wszystko, co mogłam, już za Ciebie zrobiłam, aby maksymalnie ułatwić Ci rozwój i proces zmian. Teraz czas na Ciebie!

4. edycja Akademii

Przedsiębiorczego Architekta

Wejdź na wyższy poziom!

Dołącz do 4. edycji Akademii Przedsiębiorczego Architekta. Dostęp do Akademii jest tylko 2 razy do roku, nie przegap tej okazji! Kolejna okazja jesienią. Zapisz się na listę zainteresowanych i zarezerwuj swoje miejsce. Liczba miejsc jest limitowana.

Zapisz się na wyzwanie #ABC Przedsiębiorczego Architekta