Narzędziownik Architekta – bezpłatny newsletter dla projektantów wnętrz!

Nowinki z branży, praktyczne wskazówki, przydatne narzędzia i wiele więcej. Możesz podnieść swoje kompetencje i  rozwinąć pracownię projektową.

1 mail tygodniowo – w każdy piątek o 12:00

Co na Ciebie czeka?

 

 • Nowości w świecie wyposażenia wnętrz, materiałów,
  sklepach i dobre filmy z YT; 
 • Techniczne rozwiązania – jak coś zrobić, poradniki;
 • Obróbka, właściwości i użytkowanie materiałów;
 • Tworzenie dokumentacji technicznej;
 • Case study błędów projektowych;
 • Rozwój studia projektowego, pozyskiwanie klientów,
  wyceny, oferty, asertywność;
 • Pomocnicze linki;

Konkretnie, zwięźle i na temat, aby oszczędzić Twój czas.

Dlaczego warto?

Otrzymujesz dostęp do wartościowych materiałów, które przygotowuję  specjalnie dla Ciebie. Dzięki temu oszczędzasz czas na samodzielne szukanie. Dostajesz gotowe rozwiązania. Raz w tygodniu przesyłam praktyczne wskazówki, dzielę się linkami, zdjęciami z rysunków technicznych i realizacji.  Dzięki tej wiedzy będziesz mógł rozwinąć swoje studio projektowe i szybciej osiągnąć cele. Co więcej – otrzymujesz to wszystko bezpłatnie, chyba, że zechcesz więcej, o czym piszę poniżej.

Chcesz otrzymać jeszcze więcej? Skorzystaj z wersji PREMIUM

3 razy więcej wartościowych materiałów.

Moje Studio Projektowe Atoato od kulis. Co działa, a co zmieniam i dlaczego?

Dostęp do archiwum maili i bazy z linkami.

Kim jestem?

Agnieszka Pasieka- Adamek

Od 15 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką książki „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz kursów online, e-booków i materiałów dla architektów wnętrz.

W moich szkoleniach wzięło udział już kilka tysięcy osób. Założyłam także Akademię Przedsiębiorczego Architekta. Oprócz platformy kursowej, prowadzę zamkniętą grupę na Facebooku dla projektantów wnętrz – Przedsiębiorczy Architekt. Dołącz do niej koniecznie!

agnieszka pasieka adamek

Newsletter

Narzędziownik Architekta

 

Opinie

,,Meritum wiedzy praktyka podany w bardzo przystępny sposób. Ogrom praktycznych informacji dla początkujących jak i dla tych, którzy chcą sobie przyswoić nowe lub się doszkolić. Fantastycznie, że wszystko mogę przerobić w zaciszu domowym kiedy mam na to czas i wielokrotnie wracać do potrzebnych mi materiałów. Polecam serdecznie bo to bardzo dobra inwestycja ?

Kasia

,,Kursy Agnieszki są bardzo dużą wartością!! Pracuję jako architekt i „przekładam” sobie sposoby, procesy na swoje podwórko. Porządkuję wiedzę począwszy od kalendarza, przez proces projektowy i kontakt z klientem. Ze szczerym sumieniem polecam kursy Agnieszki!

Joanna Wójtowicz

,,Co prawda jeszcze nie przerobiłam żadnego kursu, ponieważ jestem studentką, ale oglądam wszytkie filmy wrzucane na fb, live’y i czytam posty (od kiedy jestem na grupie), które są dla mnie skarbnicą wiedzy- bo wiadomo jak to z wiedzą praktyczną na uczelni bywa. Wszystkie filmy i posty bardzo dużo mi dają i pomagają, ale także uświadamiają jak ważny jest ciągły rozwój w tym zawodzie. Ciągłe drążenie tematów, doszkalanie się, czytanie i zdobywanie wiedzy, bo co chwilę wychodzą nowe rozwiązania, o których nie mam pojęcia. Poza tym wszytkie dobre rady również od strony biznesowej fajnie oswajają mnie z tym jak wygląda praca projektanta tak na prawdę, jak szanować swoją pracę, swój czas i siebie i z czym się to wszytko w ogóle je. ? 

Karolina Rolińska

,,Jestem z Agnieszką i jej szkoleniami od początku , wykupiłam wszystkie kursy i obejrzałam wiele webinarów .Dzięki wiedzy jak przekazuje mogę się profesjonalnie rozwijać uważam, że to była najlepsza inwestycja . I wdrażam wszystko tzn zasysam wiedzę i uzależniłam się od jej wiedzy bo dzięki temu mogę stać się lepsza co powoduje przyjemność z pracy . ?Aga dzięki wielkie za prace jak włożyłas i za to co przygotowałaś i za to co robisz , jestem wdzięczna że mam przyjemność korzystać z twoich kursów to ogromna dawka wiedzy . Dziękuje ❤️

Monika Gajdzik

,,Podobno ,,Uczeń spotyka swojego Mistrza, kiedy jest na to gotowy” ?‍♂️

Dzisiaj wiem, że to przeznaczenie tych, którzy chcą działać i się rozwijać. Pomimo upadków i nieżyczliwości osób, które kibicują naszym niepowodzeniom – warto postawić na siebie, dla siebie. Kiedy tylko postanowiłam wziąć odpowiedzialność za swoją bezcelową egzystencje, podjąć trudne decyzje i postawić na rozwój umiejętności w moim życiu pojawiła się Agnieszka – wulkan energii, kopalnia wiedzy, bezwzględnie kompetentna, merytoryczna i zaangażowana w każde działanie z pasją do projektowania. ,,Uczeń spotyka swojego Mistrza, kiedy jest na to gotowy” za inspiracje, motywacje i wiedzę – dałaś mi siłę do działania. Bezcenne ❤
Kasia Fesnak

Newsletter wysyłam w piątki
o 12:00. Nie spóźnij się!