Agnieszka Pasieka-Adamek

Jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką książki „Od inspiracji do aranżacji.Czyli jak pięknie mieszkać.” W moich szkoleniach wzięło udział już udział ponad 1000 osób. Pomagam tworzyć ciekawe i funkcjonalne wnętrza w budżecie, bez zbędnych stresów, niepotrzebnych błędów, dzięki czemu moi klienci zyskują czas i mogą pięknie mieszkać. 

Sprawdź co dla Ciebie przygotowałam.

Dzięki temu kosztorysowi zobaczysz jak jedno i to samo mieszkanie można urządzić w 3 różnych budżetach. Dowiesz się również:  

h

Jak zorganizować swój kosztorys?

h

Jakie elementy należy w nim ująć?

h

Jak samodzielnie policzyć koszty?

h

Na czym polega dobry plan działania i jak go stworzyć?

h

Gdzie zamawiać produkty do wnętrz?

,,Od siebie chciałabym dodać, że jako osoba właśnie budująca i urządzająca dom znalazłam wiele cennych rad w Pani książce – a przede wszystkim mnóstwo inspiracji.  Projekty są obłędne! Ta książka otwiera oczy na wiele spraw: od praktycznych kwestii związanych z remontem (ekipa, pieniądze), po sprawy przyjemniejsze (wybór kolorów, dodatków), kończąc na postrzeganiu pracy projektanta wnętrz i samej usługi projektowania (mnie się wydawało, że to rozwiązanie wyłącznie dla ludzi z grubym portfelem i że ładnie urządzone wnętrze zawsze musi kosztować krocie). Plusem są też zdjęcia – kupujemy oczami. Wartościowa rzecz – na pewno będę do niej wracać, bo przede mną jeszcze wiele wyborów. Zazdroszczę Pani talentu. 

Joanna Fiuk

„Pani Agnieszko, całość jest naprawdę solidną porcją wiedzy. Sam obecnie przymierzam się powoli do zakupu mieszkania i choć nie wiem, czy od razu będę mógł sobie pozwolić na remont, to właśnie rady okołoremontowe (praktyczne porady w kwestii podpisywania umowy i rozliczania się z ekipą remontową) bardzo przypadły mi do gustu. Oprócz tego świetnie było poznać wpływ kolorów na nasze samopoczucie i dowiedzieć się, co z czym łączyć, zarówno kolorystycznie, jak i pod względem stylu. Rady funkcjonalne, np. propozycje ustawienia sprzętów w kuchni i łazience, również są nieocenione.”

Andrzej

Dzięki tej książce wszystko zrobię inaczej niż myślałam. Nie wyobrażam sobie urządzania bez tej wiedzy jak sobie pomyślę, ile rzeczy zrobiłabym źle to aż włosy dęba stają.

Magda Rogozińska

,,Książka super, szczególnie dla osób, które samodzielnie chcą urządzić własne mieszkanie, ale ja też nauczyłam się kilku nowych rzeczy. Fajnie, że cała wiedza jest w jednym miejscu.”

Agnieszka Szewczyk

Pobierz wzór już dziś

Zacznij tworzyć piękne wnętrza

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI