fbpx

Gotowe! Odbierz bonusy!

Zobacz lekcję wideo: Jak przygotować się do urządzania domu?

Możesz skorzystać ze zniżki 16 zł na książkę „Od inspiracji do aranżacji, czyli jak pięknie mieszkać”

Wpisz kod rabatowy: wprowadzenieksiazka

 

Jak szybko zaplanować urządzanie wymarzonego wnętrza?

Wystarczy, że będziesz podążał moimi śladami.

Z mojej książki dowiesz się:

 

R

Jak zaplanować układ funkcjonalny mieszkania lub domu

R

Co decyduje o wyborze ekipy remontowej i stolarskiej

R

Jak stworzyć harmonogram prac remontowych

R

Jakich błędów unikać

R

Jak odnaleźć swój styl

R

Na co szczególnie zwracać uwagę przy urządzaniu wnętrz

R

Jak policzyć koszty poszczególnych mebli, lamp, i materiałów niezbędnych do remontu domu

R

Jak dobrać kolory do poszczególnych pomieszczeń i jakie mają znaczenie

R

Jak zaznaczyć punkty świetlne i elektryczne dla wykonawcy i jakie pytania zadać fachowcom

R

Kiedy i co powinieneś zamówić, aby uniknąć opóźnień

Możesz skorzystać ze zniżki 16 zł na książkę „Od inspiracji do aranżacji, czyli jak pięknie mieszkać”

Wpisz kod rabatowy: wprowadzenieksiazka

 

„Agnieszko! Na wstępie dziękuję, że jesteś, tzn. za to, że tak pięknie dzielisz się swoją wiedzą.
Jestem dość świeża w tej branży, ale wskoczyłam od razu na głęboką wodę i dołączyłam do firmy mojej koleżanki (również niezbyt doświadczonej). Na brak klientów nie narzekamy, ale czasem ciężko odnaleźć się w tym naszym nowym świecie.

Cieszę się, że do Ciebie trafiłam, bo już po tych kilku pierwszych własnych realizacjach jestem w stanie zweryfikować, że mówisz prawdziwe i przydatne rzeczy. Dlatego zapisuję się na 100% na Twoje lipcowe szkolenie, czytam o Twojej książce i napawam się dobrem płynącym z Twojego FB (jesteś towarzyszką moich podróży.
Postaram się być aktywna na Twoim koncie (o ile dwójka moich szkrabów mi na to pozwoli) i nadrobić wszystkie live’y.

Dziś usłyszałam na jednym z nich, że będziesz robiła warsztaty. Bardzo chciałabym w nim uczestniczyć, po pierwsze wykorzystam tę wiedzę na 100%, po drugie już raz popełniłam błąd z ilością płytek, na szczęście udało się zwrócić.

Tymczasem już nie mogę się doczekać kolejnej dawki wiedzy.”

Kasia

„Od czego się zaczęło… Zleciłam wykonanie projektu w innej firmie (nie znałam jeszcze p.Agnieszki) i wydawało mi się, że jest zrobiony poprawnie. Gdy rozpoczęłam jego realizację okazało się, że jest niekompletny, a projektant przestał odbierać telefon… Jako laik zarzucono mnie informacjami i pytaniami z których próbowałam wybrnąć ucząc się wszystkiego od początku. Po dwóch tygodniach nieprzespanych nocy, godzin spędzonych w internecie i marketach budowlanych sięgnęłam po książkę „Od inspiracji do aranżacji”. Czy pomogła? Bardzo! Wertowałam książkę w zależności od problemu z którym akurat walczyłam. W końcu odpowiednio dobrałam grubość paneli, płytek i podkładów, w odpowiednim czasie i po pomiarze zamówiłam ościeżnice regulowane unikając w ten sposób nieodwracalnych błędów. Poza tym czytając dalej i napotykając na kolejne przeszkody wiedziałam już gdzie szukać odpowiedzi. Książkę polecam każdemu kto urządza i planuje swoje M. Sądzę po moich doświadczeniach, że nie jeden projektant od niej powinien zaczynać swoją pracę. Za dwa lata kolejny duży remont przede mną, dzięki książce i wszystkim wskazówkom, będzie zdecydowanie spokojniejszy, a moje działania w sposób świadomy w miarę możliwości zaplanowane. Polecam i jeszcze raz serdecznie dziękuję”

Karolina Winiarska-Drygas

„Pani Agnieszko książka doszła,na razie wstępnie obejrzałam i uważam, że to dobrze wydane pieniądze, bardzo rzeczowo i solidnie podana wiedza, najważniejsze rzeczy co i jak po kolei. Dziękuję i gratuluję pedagogicznego podejścia do tematu, nie sposób napisać książkę, ale tak żeby każdy zrozumiał to już coś..pozdrawiam”

Monika Kowalczyk

„To co przekazuje Pani podczas swoich spotkań, jest bardzo wartościowe. I oczywiście mega ciekawe. U mnie wygrywa Pani z Netflixem. Pozdrawiam serdecznie.”

Marta

„Pani Agnieszko, całość jest naprawdę solidną porcją wiedzy. Sam obecnie przymierzam się powoli do zakupu mieszkania i choć nie wiem, czy od razu będę mógł sobie pozwolić na remont, to właśnie rady okołoremontowe (praktyczne porady w kwestii podpisywania umowy i rozliczania się z ekipą remontową) bardzo przypadły mi do gustu. Oprócz tego świetnie było poznać wpływ kolorów na nasze samopoczucie i dowiedzieć się, co z czym łączyć, zarówno kolorystycznie, jak i pod względem stylu. Rady funkcjonalne, np. propozycje ustawienia sprzętów w kuchni i łazience, również są nieocenione.”

Andrzej Zyszczak

„Dzięki tej książce wszystko zrobię inaczej niż myślałam. Nie wyobrażam sobie urządzania bez tej wiedzy jak sobie pomyślę, ile rzeczy zrobiłabym źle to aż włosy dęba stają.”

Magda Rogozińska

obserwujesz mnie na instagramie i TikToku?

 

Gorąco Cię zapraszam po codzienną dawkę inspiracji i wiedzy. Znajdziesz mnie pod nickiem @studioatoato. Kliknij w post i poznajmy się lepiej!

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI