fbpx

Zapraszam do obejrzenia nagrania webinaru o błędach projektowych

Lista 10 najczęściej popełnianych błędów przy aranżacji wnętrz w formacie .PDF. Na jej podstawie jest prowadzony webinar.

Jeśli chcesz robić dobrze dokumentację techniczną i uniknąć wielu błędów, mam dla Ciebie niespodziankę. Zniżkę na e-book „150 największych błędów podczas projektowania wnętrz”

Wystarczy, że w koszyku wpiszesz kod: 150ebook
Cena obniży się do 50%.

Zniżka jest dla pierwszych 40 osób.

Szablon planowania całego procesu projektowego w darmowym programie Canva. Najpierw załóż konto w Canva. Warto po kliknięciu ,,Use Template” utworzyć swoją kopię np. wzór szablonu.  Następnie możesz edytować swój plik. Pamiętaj, nie da się edytować mojego pliku!

Jeżeli po kliknięciu w link do pobrania szablonu z Canvy wyskoczy błąd i informacja, że dostęp został zablokowany, zgłoś to na naszej grupie na Facebooku Przedsiębiorczy Architekt.

Taka sytuacja może mieć miejsce, gdy szablon zostanie pobrany 100 razy. Canva pozwala na udostępnienie jednego szablonu tylko tyle razy. Po przekroczeniu tej liczby muszę na nowo wygenerować link do ponownego udostępnienia szablonu.

architekt wnętrz online

Chcesz obejrzeć ponad 200 materiałów wideo przeznaczonych dla projektantów wnętrz? Zapisz się do zamkniętej grupy na FB Przedsiębiorczy Architekt gdzie prowadzę darmowy cykl #ABCPrzedsiębiorczegoArchitekta

 

Zacznij działać już dziś,

a Twój biznes projektowy będzie się rozwijać!

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI