fbpx

Jak projektować wnętrza, aby obeszło się bez lamentu (Twojego lub klienta) i pracy po godzinach?

 

Zapisz się na bezpłatne szkolenie online dla projektantów wnętrz i usprawnij swoje działania! (szkolenie 30.06. z dostępem do nagrania do 4.07.)

 

ZAPISY DOBIEGŁY KOŃCA

Kolejny raz wyrabiasz nadgodziny i nanosisz kolejne poprawki?

Twój proces projektowy za każdym razem wygląda inaczej, a projekt się przeciąga?

Przez słabą organizację projektu masz bardzo niewiele czasu wolnego dla siebie, a czasem nie miewasz go wcale?

Czy wiesz, że…

Istnieje zestaw metod i narzędzi do projektowania wnętrz, dzięki którym możesz zyskać nawet:

%

CZASU, którego teraz potrzebujesz na projekt wnętrz

%

ZADOWOLENIA Twojego klienta

POPRAWEK w projekcie wnętrz?!

Jak to możliwe?

WŁAŚNIE TEGO CIĘ NAUCZĘ!

PIERWSZYM KROKIEM W TYM PROCESIE BĘDZIE BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE PT.: Jak projektować wnętrza, aby obeszło się bez lamentu (Twojego lub klienta) i pracy po godzinach?

Zapisz się i odbierz dostęp do szkolenia. Odbędzie się już za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

I

Poznasz 3 obszary w projektowaniu wnętrz, które wpływają na problemy i rozjeżdżanie się projektów.

I

Od czego zacząć, aby ulepszyć te 3 obszary?

I

Jak proces projektowy wpływa na zadowolenie klienta?

I

Jak projektować wnętrza, aby zyskać czas i uniknąć pracy po godzinach? Poznasz kluczowe kroki, które trzeba podjąć.

architekt wnętrz online

Nazywam się Agnieszka Pasieka-Adamek i dzielę się z Tobą swoim 16-letnim doświadczeniem.

Dołączysz do Uczestników szkoleń Przedsiębiorczego Architekta?

„Kursy Agnieszki są bardzo dużą wartością!! Pracuję jako architekt i „przekładam” sobie sposoby, procesy na swoje podwórko. Porządkuję wiedzę począwszy od kalendarza, przez proces projektowy i kontakt z klientem. Ze szczerym sumieniem polecam kursy Agnieszki!”

Joanna Wójtowicz

,,Szkolenia pani Agnieszki to ogromna dawka wiedzy przekazanej w bardzo zrozumiały i przyjemny sposób. Oprócz Książki ,,Od inspiracji do aranżacji, czyli jak pięknie mieszkać” nabyłam szkolenia dotyczące tworzenia planu działania własnej firmy, jak rozpisać w kalendarzu każdy projekt z podziałem na etapy, jak stworzyć budżet aranżacji wnętrz, jak pracować zdalnie z klientem.

Oprócz kursów, do których otrzymuje się mnóstwo darmowych bonusów korzystam także z darmowych materiałów i webinarów na yt oraz na facebook’owej grupie „Przedsiębiorczy Architekt”.

To idealne szkolenia dla początkujących architektów i architektów wnętrz, szczególnie tych, którzy planują założyć własną działalność i na pewno pomagają się odnaleźć na początku drogi w tym niełatwym zawodzie. 😉

Pani Agnieszka zwraca też szczególną uwagę, że najważniejsza jest praca nad samym sobą i samodoskonalenie się. Dzięki szkoleniom nauczyłam się, że niezwykle ważna jest organizacja i planowanie każdego etapu projektowego, co pozwala oszczędzać mnóstwo czasu! Nauczyłam się także nie powielać tych samych wymiarów na różnych rysunkach, a i same rysunki tworzyć na jak najmniejszej ilości arkuszy.

Szkolenia online krok po kroku pokazują, jak powinien wyglądać porządnie wykonany projekt wnętrz, jak przebiega od początku cały proces projektowy, czego unikać, a na co zwracać uwagę prowadząc studio projektowe.

Pierwszy raz spotykam się z projektantem, który chce podzielić się z innymi tak dużą dawką wiedzy. Bardzo dziękuję za ten OGROM informacji i polecam wszystkim początkującym projektantom! 🙂 ”

Sandra Przybył

Jestem po kursie, który trwał 2,5 misiąca i w porównaniu z Twoimi 2h to jest dzień do nocy. Twoje są merytoryczne i ciekawe.

Małgorzata

,,Agnieszka w swoich szkoleniach zapewnia ogromną dawkę fachowej wiedzy. Prowadzi je w taki sposób, że naprawdę nie da się od tego oderwać 🙂 Przede wszystkim zrozumiała forma i bardzo dużo konkretów. W ciągu kilku godzin potrafi przekazać na prawdę ogromną ilość ciekawego i BARDZO KONKRETNEGO materiału. W kursach i innych pozostałych materiałach poruszane są kwestie, nad którymi bardzo często się zastanawiałam, a ciężko było znaleźć mi jednoznaczną odpowiedź. Agnieszka ma ogromną wiedzę podpartą wieloletnim doświadczeniem […]. Podpowiada jak uporządkować cały proces projektowy. Uczy jak mieć projekt pod kontrolą i planować czas. Serdecznie polecam wszystkie materiały Agnieszki 🙂”

Aleksandra Duży

„Dobry wieczór. Chciałabym podziękować za ostatnie szkolenie. rzeczowo, profesjonalnie po prostu było fajnie! Na grupę Przedsiębiorczy Architekt trafiłam niedawno, całkiem przypadkiem – wyświetliła się jako sugerowana.  bardzo często ignoruje takie podpowiedzi, bo zazwyczaj grupy nic nie wnoszą, A to takie miłe zaskoczenie.”  Pozdrawiam serdecznie

Dominika

„Szkolenia bomba masa wartościowej wiedzy. Z niecierpliwością czekam na szkolenie dokumentacji technicznej i projektowania mebli. Książka opanowana i nieraz do niej wracam póki wszystko mi się nie zakoduje. Jeszcze dzięki za ogarnięcie tematu kolorów, bo to spędza mi trochę sen z powiek ale liczę że w miarę nabierania doświadczenia będzie lepiej szło. Ściskam ciepło i do usłyszenia”

Marta Król

„Na wstępie chciałam Ci podziękować za poprzedni kurs o błędach projektowych. Bardzo dużo pracy w niego włożyłaś, co było widać i myślę, że bardzo dużo osób z niego skorzysta, tym bardziej osoby, które dopiero zaczynają. Osobiście dla mnie większość informacji była oczywista, ze względu, że większość tych błędów kiedyś popełniłam, albo dla tego, że z części z nich po prostu zdawałam sobie sprawę. Natomiast, było kilka kwestii omawianych, które dały mi do myślenia, aby wpisać uwagi na projekcie. Czasami warto jest wróci do podstaw i sobie je przypomnieć, bo to pozwala spojrzeć nam na swoją drogę rozwoju, pokazuje, czego sami się nauczyliśmy, a gdzie mamy jeszcze braki lub na co warto zwrócić jeszcze uwagę w dalszej drodze do doskonalenia się.”  Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna

architekt wnętrz online

Poznajmy się!

Nazywam się Agnieszka Pasieka-Adamek. Od 17 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką książki „Od inspiracji do aranżacji”, ponad 40 kursów online, webinarów, e-booków i materiałów dla architektów wnętrz.

Z moich szkoleń i materiałów skorzystało już ponad 7000 osób. Oprócz platformy kursowej prowadzę zamkniętą grupę na Facebooku dla projektantów wnętrz – Przedsiębiorczy Architekt. Dołącz do niej koniecznie!

    Stworzyłam setki projektów wnętrz dla polskich oraz zagranicznych klientów. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą chciałabym podzielić się z każdą osobą, która marzy o tworzeniu pięknych i funkcjonalnych wnętrz.

    Dzięki mojemu doświadczeniu mogę Ci pomóc w pracy z klientami i nad tworzeniem świetnych projektów wnętrz. Wiem doskonale, jakie wątpliwości i problemy mają projektanci. Nieprzespane noce, strach przed błędami na budowie czy klientami. Dlatego chcę, abyś Ty miał prościej i mógł skutecznie oraz efektywnie działać. Możesz podążać moimi krokami i uniknąć wielu problemów.

    Chcesz poznać tajniki sprawnego projektowania wnętrz?

    Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI