agnieszka architekt

pobierz KARTY PRACY i łatwiej pozyskaj kolejnego klienta

Opracuj ze mną plan promocji swojego studia projektowania wnętrz!  

Pobierz karty pracy i stwórz ze mną plan promocji swojego studia projektowego!

 

 

  • Jaki jest pierwszy, najważniejszy krok skutecznej promocji?
  • Gdzie się promować?
  • Skąd wiedzieć, co warto publikować?

Zadajesz sobie choć jedno z tych pytań?

Te karty pracy są stworzone dla Ciebie!

architekt wnętrz online

Poznajmy się!

Nazywam się Agnieszka Pasieka-Adamek. Od 16 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką książki „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz ponad 20 kursów online, e-booków i materiałów dla architektów wnętrz.

W moich szkoleniach wzięło udział już ponad 3500 osób.  Prowadzę także blog oraz zamkniętą grupę na Facebooku dla projektantów wnętrz – Przedsiębiorczy Architekt.

Stworzyłam setki projektów wnętrz dla polskich oraz zagranicznych klientów. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą teraz chciałabym podzielić się Tobą.

Kiedy zaczynałam 16 lat temu, popełniłam wiele błędów w promowaniu swoich projektów. Przetestowałam kilkadziesiąt strategii. Dzięki temu doświadczyłam na własnej skórze, że pozyskanie klienta może wcale nie być takie proste. Znasz to? 

Jeśli tak, gorąco Cię zapraszam do wspólnej przygody. Z wielką chęcią podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem i zdradzę sekret, dlaczego teraz codziennie otrzymuję zapytania o ofertę na projekt i to od moich klientów idealnych!

„Dzięki Twoim kursom odzyskuje pewność siebie o tego ,że sobie poradzę. Długa i stresująca droga przede mną,ale dam z siebie wszystko. Bardzo Ci dziękuję!”

Oliwia Jasicka

,,Jestem z Agnieszką i jej szkoleniami od początku, wykupiłam wszystkie kursy i obejrzałam wiele webinarów. Dzięki wiedzy, jaką przekazuje, mogę się profesjonalnie rozwijać. Uważam, że to była najlepsza inwestycja. I wdrażam wszystko, tzn. zasysam wiedzę i uzależniłam się od jej wiedzy, bo dzięki temu mogę stać się lepsza, co powoduje przyjemność z pracy. 🤩 Aga, dzięki wielkie za pracę, jaką włożyłas i za to, co przygotowałaś, i za to, co robisz. Jestem wdzięczna, że mam przyjemność korzystać z twoich kursów to ogromna dawka wiedzy. Dziękuję”

Monika Gajdzik

Prowadzisz swoje kursy w bardzo fajny sposób. Widać, że lubisz to co robisz, swoją pracę. Jestem po kursie, który trwał 2,5 miesiąca i w porównaniu z Twoimi 2h to jest dzień do nocy. Twoje są merytoryczne i ciekawe.

Małgorzata

,,Zakup pakietu szkoleń u Pani Agnieszki to był strzał w 10! Konkretna dawka wiedzy i doświadczenia którą sama zbierałabym 10 lat! Najlepiej wydane pieniądze! Nie spodziewałam się, że poza samymi materiałami dostanę tyle gratisów uzupełniających całe szkolenie. Polecam każdemu, kto dopiero zaczyna przygodę z projektowaniem wnętrz jak i osobom pragnącym ulepszyć swój biznes!”

Hania Niemiec

,,Prezent super!!! Dużo odpowiedzi na moje pytania, duże ułatwienie. Zastanawiam się skąd Pani bierze czas na to wszystko. Dziękuję!!”

Jagoda

„Chciałam Ci bardzo podziękować za dosłownie WSZYSTKO – grupę na fb, Narzędziownik Architekta, kanał na youtube, stronę www, liczne materiały do pobrania za darmo. Bardzo żałuję, że odkryłam Cię tak niedawno. […] Jestem naprawdę pod wrażeniem ilości darmowej i merytorycznej wiedzy jaką udostępniasz. Kolejne zakupy rozwojowe wiem, że będą już tylko od Ciebie. Ja jestem na początku swojej projektowej drogi. Uświadomiłaś mi masę błędów. Grudzień przeznaczam na „porządki” w dosłownie wszystkim co do tej pory zrobiłam. Zrobiłam dzięki Tobie szablon maili, oferty. Pracuję także nad briefem ( tutaj szybko nie pójdzie , masa roboty z tym ale wiem, że warto). A co najważniejsze wiem, dzięki Tobie, że muszę zacząć w końcu pisać jednoznaczne komunikaty do klienta idealnego ( w końcu sobie powiedziałam kto to) a nie pisać do wszystkich. Wiem już też, że moje projekty, komunikacja i ceny nie mają podobać się wszystkim.Bardzo dziękuję za wszystko!” 

Klaudia Dawidowska

„Meritum wiedzy praktyka podany w bardzo przystępny sposób. Ogrom praktycznych informacji dla początkujących jak i dla tych, którzy chcą sobie przyswoić nowe lub się doszkolić. Fantastycznie, że wszystko mogę przerobić w zaciszu domowym kiedy mam na to czas i wielokrotnie wracać do potrzebnych mi materiałów. Polecam serdecznie bo to bardzo dobra inwestycja 🙂”

Kasia

Nie czekaj dłużej →

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI