fbpx
agnieszka architekt

pobierz karty pracy i łatwiej pozyskaj kolejnych klientów

 

Dzięki nim opracujesz plan promocji swojego studia projektowania wnętrz. Kliknij poniżej.

agnieszka architekt

Dołącz do zamkniętej grupy Przedsiębiorczy Architekt

 

Zobacz ponad 220 bezpłatnych materiałów wideo o projektowaniu wnętrz i prowadzeniu własnego studia projektowego. Dołącz do naszej społeczności!

obserwujesz mnie na instagramie?

 

Gorąco Cię zapraszam po codzienną dawkę inspiracji i wiedzy. Znajdziesz mnie pod nickiem @przedsiebiorczyarchitekt. Kliknij w post i poznajmy się lepiej!

„Dzięki Twoim kursom odzyskuje pewność siebie o tego ,że sobie poradzę. Długa i stresująca droga przede mną,ale dam z siebie wszystko. Bardzo Ci dziękuję!”

Oliwia Jasicka

,,Jestem z Agnieszką i jej szkoleniami od początku, wykupiłam wszystkie kursy i obejrzałam wiele webinarów. Dzięki wiedzy, jaką przekazuje, mogę się profesjonalnie rozwijać. Uważam, że to była najlepsza inwestycja. I wdrażam wszystko, tzn. zasysam wiedzę i uzależniłam się od jej wiedzy, bo dzięki temu mogę stać się lepsza, co powoduje przyjemność z pracy. 🤩 Aga, dzięki wielkie za pracę, jaką włożyłas i za to, co przygotowałaś, i za to, co robisz. Jestem wdzięczna, że mam przyjemność korzystać z twoich kursów to ogromna dawka wiedzy. Dziękuję”

Monika Gajdzik

Prowadzisz swoje kursy w bardzo fajny sposób. Widać, że lubisz to co robisz, swoją pracę. Jestem po kursie, który trwał 2,5 miesiąca i w porównaniu z Twoimi 2h to jest dzień do nocy. Twoje są merytoryczne i ciekawe.

Małgorzata

,,Zakup pakietu szkoleń u Pani Agnieszki to był strzał w 10! Konkretna dawka wiedzy i doświadczenia którą sama zbierałabym 10 lat! Najlepiej wydane pieniądze! Nie spodziewałam się, że poza samymi materiałami dostanę tyle gratisów uzupełniających całe szkolenie. Polecam każdemu, kto dopiero zaczyna przygodę z projektowaniem wnętrz jak i osobom pragnącym ulepszyć swój biznes!”

Hania Niemiec

,,Prezent super!!! Dużo odpowiedzi na moje pytania, duże ułatwienie. Zastanawiam się skąd Pani bierze czas na to wszystko. Dziękuję!!”

Jagoda

„Chciałam Ci bardzo podziękować za dosłownie WSZYSTKO – grupę na fb, Narzędziownik Architekta, kanał na youtube, stronę www, liczne materiały do pobrania za darmo. Bardzo żałuję, że odkryłam Cię tak niedawno. […] Jestem naprawdę pod wrażeniem ilości darmowej i merytorycznej wiedzy jaką udostępniasz. Kolejne zakupy rozwojowe wiem, że będą już tylko od Ciebie. Ja jestem na początku swojej projektowej drogi. Uświadomiłaś mi masę błędów. Grudzień przeznaczam na „porządki” w dosłownie wszystkim co do tej pory zrobiłam. Zrobiłam dzięki Tobie szablon maili, oferty. Pracuję także nad briefem ( tutaj szybko nie pójdzie , masa roboty z tym ale wiem, że warto). A co najważniejsze wiem, dzięki Tobie, że muszę zacząć w końcu pisać jednoznaczne komunikaty do klienta idealnego ( w końcu sobie powiedziałam kto to) a nie pisać do wszystkich. Wiem już też, że moje projekty, komunikacja i ceny nie mają podobać się wszystkim.Bardzo dziękuję za wszystko!” 

Klaudia Dawidowska

„Meritum wiedzy praktyka podany w bardzo przystępny sposób. Ogrom praktycznych informacji dla początkujących jak i dla tych, którzy chcą sobie przyswoić nowe lub się doszkolić. Fantastycznie, że wszystko mogę przerobić w zaciszu domowym kiedy mam na to czas i wielokrotnie wracać do potrzebnych mi materiałów. Polecam serdecznie bo to bardzo dobra inwestycja 🙂”

Kasia

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI