Dziękuję za potwierdzenie maila

Checklista do sprawdzenia procesu projektowego 

Już dziś możesz zdobyć mojego Workbooka, z rabatem aż 100 zł wystarczy, że w koszyku wpiszesz kod rabatowy: workbookznizka

 Z Workbooka  dowiesz się również:

  •  Jak optymalizować czas pracy nad projektem?

  • Z jakich narzędzi korzystam?

  • Jak skróciłam proces projektowy?

  • Jak zaoszczędziła 50% czasu i zwiększyłam zadowolenie klientów o 100%.

  • Dlaczego ważne jest dopasowanie działań do własnych potrzeb i wartości.

Jeśli chcesz być na bieżąco to zapraszam Cię do zamkniętej grupy  na FB Przedsiębiorczy Architekt

Znajdziesz tam ponad 170 materiałów wideo, w których opowiadam o pracy projektanta wnętrz.

 

,,Jako młody projektant bardzo doceniam pozycje takie jak książka Agnieszki Pasieki-Adamek „Od inspiracji do aranżacji”, a na rynku niestety nie ma ich wiele. Znalazłam w niej mnóstwo wskazówek i pomocnych informacji, których nie było mi dane nauczyć się na studiach – jest to zatem wspaniałe uzupełnienie niezbędnej wiedzy projektowej, jak i estetycznej.

Książka pozwoliła mi na szczegółowe zgłębienie wiedzy dotyczącej materiałów wykończeniowych, oświetlenia, opracowywania budżetu oraz łączenia stylów. Bogato rozwinięty rozdział o barwach również jest dla mnie bardzo pomocny podczas codziennego projektowania.
Kolejnym niezwykle istotnym dla mnie aspektem, nieporuszanym niestety na studiach jest współpraca z wykonawcami, zamawianie poszczególnych produktów oraz ogólne planowanie związane z procesem projektowym i wykonawczym – tutaj również książka nie zawodzi, mamy wszystko przejrzyście i zrozumiale napisane, z szeregiem cennych wskazówek.

Z pełną świadomością polecam tę książkę zwłaszcza kolegom i koleżankom praktykującym lub rozpoczynającym przygodę z projektowaniem – pozycja obowiązkowa na półce każdego architekta wnętrz.”  

Klaudia

,,Kurs to świetna inwestycja w siebie. Nie myślałam, że mam braki w wiedzy, a jednak. Fajnie, że mogę się w szybki sposób dowiedzieć tylu rzeczy na raz. Dziękuje Pani Agnieszko.”  

Ola

Dobry wieczór, chciałabym podziękować za ostatnie szkolenie.
Rzeczowo, profesjonalnie, po prostu było fajnie ! 
Na grupę „Przedsiębiorczy architekt” trafiłam niedawno, całkiem przypadkiem – wyświetliła się jako sugerowana. 
Bardzo często ignoruję takie podpowiedzi, bo zazwyczaj grupy nic nie wnoszą. A tutaj takie miłe zaskoczenie.
Nawet gdy mówi Pani o rzeczach, które znam (trochę już doświadczyłam w projektowaniu, mam już kilku obrażonych znajomych, bo miałam czelność się wycenić itp.), to naprawdę miło się słucha. Dziękuję i powodzenia, byle więcej. PS. Na weekend zostawiłam sobie kurs o kosztorysowaniu 😉 Właśnie kupiłam kolejny kurs:)”. 

Dominika

Zacznij działać już dziś

a Twój biznes projektowy będzie się rozwijał

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI