fbpx

dziękuję za zapis na moją listę!

informacje już lecą na twoją skrzynkę

W podziękowaniu za Twój zapis, przygotowałam coś dla Ciebie.
Zostań na moment, bo mam coś, co będzie dostępne jednorazowo, tylko przez chwilę, a może być kluczowe dla Twoich efektów.

WEBINAR BĘDZIE DOSTĘPNY BEZPŁATNIE TYLKO NA ŻYWO, 12 MAJA O 18:00.

Jeśli nie możesz być na żywo, masz okazję zgarnąć już teraz roczny dostęp do nagrania za 29 zł, zamiast 59 zł! Jeśli byłaś/-eś na poprzednich moich webinarach, doskonale wiesz, że to minimum godzina soczystych konkretów i praktycznej wiedzy. Dla Ciebie robię wyjątek i od razu daję Ci zniżkę 50%.

 

MOŻESZ DOŁĄCZYĆ TYLKO PRZEZ:

ksiazka ebbok dla projektantów wnętrz

Chciałabym, abyś miał/-a maksymalne efekty, dlatego wyjątkowo udostępniam Ci możliwość dołączenia do webinaru w tak niskiej cenie. Dzięki temu możesz powtórzyć wiedzę lub obejrzeć materiał dużo taniej, jeśli nie możesz być na żywo.

Z webinaru dowiesz się między innymi:

  • Co wpływa na płynność finansową w branży projektowania wnętrz.
  • Poznasz 15 pomysłów na plan B w projektowaniu wnętrz.
  • Poznasz największe błędy, przez które projektanci wnętrz mogą mieć problem z płynnością finansową.

Nagranie pojawi się na platformie najpóźniej 16 maja o 18:00.

,,Dopiero zaczynam i myślę, że dzięki temu zaoszczędziłam sobie wielu lat błądzenia. Cenne uwagi, wszystko podane w sposób atrakcyjny i rzeczowy, poparte przykładami. Tak jak lubię. Bardzo dziękuję Agnieszce i jej zespołowi.”

Joanna Kun

„Dla mnie bomba. Skoncentrowana dawka wiadomości daje do myślenia i kierunek przyszłego rozwoju.”

Klaudia

,,Jestem z Agnieszką i jej szkoleniami od początku, wykupiłam wszystkie kursy i obejrzałam wiele webinarów. Dzięki wiedzy, jaką przekazuje, mogę się profesjonalnie rozwijać. Uważam, że to była najlepsza inwestycja. I wdrażam wszystko, tzn. zasysam wiedzę i uzależniłam się od jej wiedzy, bo dzięki temu mogę stać się lepsza, co powoduje przyjemność z pracy. 🤩 Aga, dzięki wielkie za pracę, jaką włożyłas i za to, co przygotowałaś, i za to, co robisz. Jestem wdzięczna, że mam przyjemność korzystać z twoich kursów to ogromna dawka wiedzy. Dziękuję”

Monika Gajdzik

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI