fbpx

Jak robić lepszą dokumentację techniczną, uniknąć błędów i oszczędzić czas?

 

Teoretycznie wszyscy projektanci wiedzą, jak tworzyć dobrą dokumentację techniczną.

W praktyce jednak wie to może jedna osoba na 10. Większość popełnia te same błędy.

Czasem wystarczy jedno niewielkie przeoczenie, żeby powstał duży problem.

Dlatego tak ważne jest, żeby opanować wykonywanie rysunków, ale także system ich sprawdzania.

Zaczynasz działać w branży i potrzebujesz wsparcia, aby zdobyć wiedzę o tworzeniu rysunków technicznych?

Chcesz dobrze wykonać projekty wnętrz, ale nie jesteś pewien swojej wiedzy?

Boisz się, że popełnisz błąd i będziesz mieć problem?

MAM COŚ DLA CIEBIE!

Oferta, którą przygotowałam, jest aktywna tylko na tej stronie
i
tylko przez 45 minut możesz z niej skorzystać.

DOŁĄCZ DO KURSU TWORZENIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

otrzymasz gratis drugi kurs online: „Jak uniknąć ponad 150 błędów podczas aranżacji wnętrz?” i checklistę 150 błędów projektowych

oferta jest ważna przez:

R

Wszystkie dokumentacje techniczne łączy kilkadziesiąt wspólnych elementów. Jeśli je opanujesz, zaczniesz lepiej tworzyć dokumentację, unikać błędów i lepiej projektować.

R

Dużo kursów online skupia się na teorii. W swoich kursach to, czego chciałabym Cię nauczyć, pokażę na konkretnych przykładach projektowych i rzeczywistych rysunkach.

R

Jeśli rysunki techniczne są dla Ciebie ogromnym wyzwaniem, nie chcesz popełniać błędów i pragniesz spać spokojnie, to ja bardzo chętnie Ci w tym pomogę i pokażę, jak przez ten proces przejść sprawnie i szybko.

R

Stworzyłam te kursy, aby pomóc Ci tworzyć kompletną dokumentację techniczną dokładniej, lepiej projektować wnętrza i meble na zamówienie oraz pokazać czego nie robić

R

Nauczę Cię również, jak poprawnie zaplanować cały proces tworzenia dokumentacji i jak ją sprawdzać, aby unikać błędów.

R

Na szkoleniu pokażę Ci jak przejść krok po kroku, od przeniesienia na papier tego, co na wizualizacjach do stworzenia detali wnętrzarskich. W efekcie stworzysz precyzyjną dokumentację, która ułatwi cały proces realizacji wykonawcom i inwestorowi. 

R

Opowiem, na co należy zwrócić uwagę i jak uniknąć wielu niepotrzebnych błędów i stresu

CO ZYSKUJESZ?

R

SZKOLENIE ONLINE TWORZENIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ

 

Szkolenie trwa 4 godziny i 42 minuty.
Otrzymasz prezentację ze szkolenia w formacie .PDF.
Z tego kursu dowiesz się:

 • Jakie są zasady tworzenia rysunków technicznych.
 • Jak zadbać o czytelność rysunków.
 • Jakich błędów nie popełniać i jak sprawdzać wykonane rysunki.
 • Jak usprawnić pracę i zmniejszyć ilość rysunków.
 • Jak poprawnie zaplanować cały proces tworzenia dokumentacji.
  Jak przejść krok po kroku, od przeniesienia na papier tego, co na wizualizacjach do tworzenia detali wnętrzarskich.
 • Jak tworzyć precyzyjne rysunki techniczne, które ułatwią cały proces realizacji wykonawcom i inwestorowi.
 • Na co należy zwrócić uwagę i jak uniknąć wielu niepotrzebnych błędów i stresu.
 • Jak tworzyć rzuty z góry układu funkcjonalnego, instalacji wod.-kan., elektryki, sufitów podwieszanych, ułożenia posadzek, kolorów farb, tapet, dekoracji.
 • Jak rysować kłady ścian i inne rysunki nietypowych elementów i detali.
 • Jak rysować meble na zamówienie.
 • Jak poprawnie opisywać rysunki i uporać się ze szczegółową legendą.

„Polecam kurs dokumentacji technicznej z czystym sumieniem! Teraz widzę, gdzie popełniałam błędy, wiem jak ich unikać i co poprawić. Masa wiedzy! A to wszystko zawarte w wielogodzinnych materiałach, do których zawsze można wrócić. Ja, dzięki cennym wskazówkom Agnieszki, zoptymalizowałam swój czas. Ponadto we wszystkich kursach czuć ogromną pasję, wielkie zaangażowanie i niesamowitą chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Bezcenne!”

Weronika Ropelewska

szkolenie online dla projektantów wnętrz
R

SZKOLENIE ONLINE Jak uniknąć ponad 150 błędów podczas aranżacji wnętrz?

+ BONUS – checklista 150 błędów projektowych w wersji interaktywnej i .pdf

To 6 godzin wiedzy, 8 modułów, ponad 150 przykładów błędów projektowych.

Podczas szkolenia omawiam:

 • Problemy przy aranżacji poszczególnych pomieszczeń w domu.
 • Błędy projektowe, które można popełnić w poszczególnych pomieszczeniach. Omawiam salon, kuchnię, łazienkę oraz sypialnię.
 • Błędy w dokumentacji technicznej.
 • Błędy ogólne, które się najczęściej pojawiają.
 • Błędy i problemy podczas współpracy z klientem.
 • Łącznie ponad 150 przykładów błędów projektowych, jakie można popełnić.

DLA KOGO PAKIETY BĘDĄ DOBRYM WYBOREM?

R

Dla osób, które chcą ulepszyć swoje kompetencje i dołączyć do merytorycznych kursów w bardzo niskiej cenie.

R

Dla projektantów wnętrz, którzy chcą wykonywać lepsze rysunki techniczne.

R

Dla osób, które chcą uniknąć błędów przy wykonywaniu dokumentacji.

R

Dla studentów kierunków projektowych i osób, które chcą zostać projektantami wnętrz.

R

Dla tych, którzy chcą wykonać precyzyjną dokumentację techniczną i zminimalizować ilość telefonów z budowy oraz komplikacji w realizacji.

DOŁĄCZ DO KURSU TWORZENIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ
otrzymasz gratis drugi kurs online: „Jak uniknąć ponad 150 błędów podczas aranżacji wnętrz?” i checklistę 150 błędów projektowych

oferta jest ważna jeszcze przez:

architekt wnętrz online

Agnieszka Pasieka-Adamek

Od ponad 16 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką książki „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz 20 kursów online, e-booków i materiałów dla architektów wnętrz.

Z moich kursów i innych produktów skorzystało już ponad 7200 osób.  Oprócz platformy kursowej prowadzę zamkniętą grupę na Facebooku dla projektantów wnętrz – Przedsiębiorczy Architekt. Dołącz do niej koniecznie!

Stworzyłam setki projektów wnętrz dla polskich oraz zagranicznych klientów. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą chciałabym podzielić się z każdą osobą, która marzy o tworzeniu pięknych i funkcjonalnych wnętrz.

Dzięki mojemu doświadczeniu mogę Ci pomóc w pracy z klientami i nad tworzeniem świetnych projektów wnętrz. Wiem doskonale, jakie wątpliwości i problemy mają projektanci. Nieprzespane noce, strach przed błędami na budowie czy klientami. Dlatego chcę, abyś Ty miał prościej i mógł skutecznie oraz efektywnie działać. Możesz podążać moimi krokami i uniknąć wielu problemów.

TAKIEJ ZNIŻKI JESZCZE NIE BYŁO! NIE CZEKAJ I DOŁĄCZ DO GRONA MOICH KURSANTÓW

Zobacz opinie Kursantów

„Agnieszka w szkoleniu o dokumentacji technicznej odpowiada na najbardziej nurtujące pytania, jest tam wiele przykładów. Polecam szkolenie i dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w zawodzie jak i dla tych już bardziej zaawansowanych, aby usystematyzować swoją wiedzę.”

Magdalena Bach

„Kurs Agnieszki z Dokumentacji technicznej jest napakowany dużą dawką wiedzy. Bardzo często wracam do tego kursu, tworząc dokumentację techniczną dla moich klientów. Dzięki niemu oszczędzam bardzo dużo czasu. Wprowadziłam wiele zmian, m.in. przestałam powtarzać wymiary! Myślałam, że im więcej, tym lepiej, ale to był błąd. Serdecznie polecam kurs z dokumentacji technicznej, jak również pozostałe kursy Agnieszki”

Agnieszka Szewczyk

„Moja największa zmiana po kursie o dokumentacji to szybkość wykonywania rysunków, moim błędem było ciągłe powtarzanie wymiarów. Rysunek jest teraz czytelny i mogę prościej sprawdzić czy wszystko co trzeba na nim się znajduje. Wykonawcom na pewno też ułatwia to sprawę. Zmieniłam całkowicie rysunki elektryki i pierwszy raz nie musiałam nic tłumaczyć na budowie.”

Monika Stankiewicz-Sipko

„Dla mnie szkolenie z dokumentacji technicznej było przede wszystkim zebraniem dotychczasowej wiedzy i doświadczeń, uporządkowaniem ich. Poza tym szkolenie dało mi sporo „smaczków”, których dotąd nie spotkałam podczas realizacji projektów, a które pozwolą mi uniknąć błędów w przyszłości. Mega wartość! Dziękuję!”

Anna Łuńska

„Polecam kurs Agnieszki z dokumentacji technicznej! Ogrom wiedzy, porad i wskazówek oraz pomocne materiały. Świetny do nauki tworzenia dokumentacji dla kogoś kto dopiero zaczyna. Jasny, konkretny przekaz, tylko ważne informacje bez lania wody. Najlepsza inwestycja!”

Justyna Fedde

„Kursy Agnieszki są wspaniałe, pełne konkretnych informacji i materiałów. Bardzo odpowiada mi możliwość powrotu do treści w dowolnym momencie, czy to na komputerze czy telefonie. Dzięki tym szkoleniom mam więcej pewności siebie, jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, wiem gdzie szukać, na co zwrócić uwagę. Nauczyłam się, że nie ma znaczenia, na jakim programie pracuję, ale ważna jest czytelność i spójność dokumentacji. Widzę, że przerabiając, zwłaszcza kurs z dokumentacji i błędów projektowych, można sobie zaoszczędzić mnóstwo stresu.”

Kamila Daszyńska

DZIĘKI INFORMACJOM Z KURSU PROJEKTANCI UNIKNĘLI BŁĘDÓW, ZYSKALI TYSIĄCE GODZIN I ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

FAQ: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jestem osobą początkującą czy te kursy są dla mnie?

Jak najbardziej. Stworzyłam je z myślą o osobach, zarówno tych, które już projektują kilka lat, jak i tych, które zaczynają swoją przygodę z projektowaniem i chcą tworzyć poprawne projekty już od pierwszych kroków pracy z klientem. 

Czy kurs online jest dla mnie?

Jak najbardziej. Kurs jest tak zrobiony, że małymi krokami pokazuję Ci, jak to zrobić samodzielnie.  Wszystkie materiały w kursie są dostępne na mojej platformie i można do materiału wracać kilka razy. Dodatkowo nie ponosi się wysokich kosztów szkoleń stacjonarnych, dojazdu i wyżywienia. Oglądasz moduły kiedy chcesz. Wystarczy Ci tylko połączenie z Internetem. 

Jak długo mam dostęp do materiałów?

Dostęp do wszystkich materiałów kursowych masz na rok od daty zakupu.

Czy otrzymam certyfikat?

Oczywiście. Po ukończeniu kursu certyfikat jest wystawiany automatycznie. Jest imienny i można go pobrać na dysk komputera do wydruku.

Dla kogo jest kurs?

Dla osób, które zajmują się projektowaniem wnętrz, studiują oraz tych, którzy chcą profesjonalnie zająć się projektowaniem wnętrz. Jeśli chcesz wiedzieć jakich błędów unikać i tworzyć projekty poprawnie, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. 

Ile czasu potrzebuje na kurs?

Kurs jest dostępny na platformie online. Masz do niego dostęp przez całe 12 miesięcy, zawsze jak jesteś połączony z Internetem. Możesz je obejrzeć stopniowo, ponieważ kursy podzielone są na lekcje. Kurs z dokumentacji technicznej trwa 4h i 42 minuty. Webinary uzupełniające, dostępne w pakiecie VIP, trwają łącznie 4h, a szkolenie z projektowania mebli 3 godziny.

Czy dostanę fakturę?

Tak, dostaniesz fakturę. Ważne, aby podczas zakupów podać poprawne dane. Zwróć uwagę na poprawną nazwę i NIP. 

W jakim programie jest tworzona dokumentacja techniczna?

W kursie pokazuję jak stworzyć dobrą dokumentację techniczną, niezależnie od tego, jakiego programu używasz. Pokazuję główne zasady na slajdach. Jeśli chcesz wiedzieć jak robić to poprawnie i szybko to szkolenie jest dla Ciebie. Wzory dokumentacji technicznej zostały wykonane w AutoCAD i Sketchup Layout.

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI