Jesteś projektantem wnętrz?

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE: 4 kluczowe kroki, aby pozyskać nowych klientów na projekt wnętrz i dobrze na tym zarobić.

Otrzymasz nagranie szkolenia na 14 dni.

4 kluczowe kroki, aby pozyskać nowych klientów na projekt wnętrz i dobrze na tym zarobić webinar dla projektantów wnętrz

OTO, CO OTRZYMASZ:

Otrzymasz na 14 dni dostęp do warsztatów online, z których nauczysz się:

Z

Jakie 4 kroki są niezbędne, aby prowadzić dochodowe studio?

Z

Jak stworzyć biznes projektowy na swoich zasadach?

Z

Jak pozyskiwać dobrze płacących klientów?

Z

Jak wyróżnić swoją markę w tłumie innych?

DODATKOWO otrzymasz:

+ BONUS #1

bezpłatne wyzwanie dla architektów wnętrz

Mapa biznesu projektowego

Dowiesz się jak funkcjonuje stabilny i dochodowy biznes projektowy.

+ BONUS #2

Checklista do sprawdzenia swojej firmy

Przeanalizujesz swoją firmę. Odnajdziesz słame i mocne punkty, aby stworzyć plan działania. Tak, by więcej zarabiać i mniej pracować.

Kursy są dla mnie bardzo wielkim wsparciem i iskierką nadziei w dążeniu do swoich marzeń!

 

Magdalena Klyszcz

 

Udział w Akademii to była dla mnie najlepsza inwestycja!

 

Kamila Daszyńska

 

Polecam, polecam, polecam! [...] Po prostu brak mi słów! Jestem przeszczęśliwa, że udało mi się dołączyć do Akademii.

 

Daria Łabędzka

 

Jestem niesamowicie zadowolona z wszystkich kursów - każdy jeden jest niesamowicie wartościowy i wnosi nową jakość do naszej firmy.

 

Ania Bator

 

Kursy Agnieszki w Akademii Przedsiębiorczego Architekta są niezwykle konkretne i merytoryczne.

 

Magdalena Bach

 

Ilość materiału i wiedzy jaką przekazuje Agnieszka jest ogromna!

 

Magdalena Bach

 

Akademia mnie bardzo motywuje. Dzięki małym krokom rozwijam się każdego dnia.

 

Małgorzata Klamczyńska

 

Wreszcie znalazłam czas na przerobienie materiału w Akademii, robię to powoli, stopniowo i JESTEM ZACHWYCONA !!!

 

Iza Kowoll

 

„Kursy Agnieszki są bardzo dużą wartością!! Pracuję jako architekt i „przekładam” sobie sposoby, procesy na swoje podwórko. Porządkuję wiedzę począwszy od kalendarza, przez proces projektowy i kontakt z klientem. Ze szczerym sumieniem polecam kursy Agnieszki!”

Joanna Wójtowicz

,,Szkolenia pani Agnieszki to ogromna dawka wiedzy przekazanej w bardzo zrozumiały i przyjemny sposób. Oprócz Książki ,,Od inspiracji do aranżacji, czyli jak pięknie mieszkać” nabyłam szkolenia dotyczące tworzenia planu działania własnej firmy, jak rozpisać w kalendarzu każdy projekt z podziałem na etapy, jak stworzyć budżet aranżacji wnętrz, jak pracować zdalnie z klientem.

Oprócz kursów, do których otrzymuje się mnóstwo darmowych bonusów korzystam także z darmowych materiałów i webinarów na yt oraz na facebook’owej grupie „Przedsiębiorczy Architekt”.

To idealne szkolenia dla początkujących architektów i architektów wnętrz, szczególnie tych, którzy planują założyć własną działalność i na pewno pomagają się odnaleźć na początku drogi w tym niełatwym zawodzie. 😉

Pani Agnieszka zwraca też szczególną uwagę, że najważniejsza jest praca nad samym sobą i samodoskonalenie się. Dzięki szkoleniom nauczyłam się, że niezwykle ważna jest organizacja i planowanie każdego etapu projektowego, co pozwala oszczędzać mnóstwo czasu! Nauczyłam się także nie powielać tych samych wymiarów na różnych rysunkach, a i same rysunki tworzyć na jak najmniejszej ilości arkuszy.

Szkolenia online krok po kroku pokazują, jak powinien wyglądać porządnie wykonany projekt wnętrz, jak przebiega od początku cały proces projektowy, czego unikać, a na co zwracać uwagę prowadząc studio projektowe.

Pierwszy raz spotykam się z projektantem, który chce podzielić się z innymi tak dużą dawką wiedzy. Bardzo dziękuję za ten OGROM informacji i polecam wszystkim początkującym projektantom! 🙂 ”

Sandra Przybył

Prowadzisz swoje kursy w bardzo fajny sposób. Widać, że lubisz to co robisz, swoją pracę. Jestem po kursie, który trwał 2,5 misiąca i w porównaniu z Twoimi 2h to jest dzień do nocy. Twoje są merytoryczne i ciekawe.

Małgorzata

,,Agnieszka w swoich szkoleniach zapewnia ogromną dawkę fachowej wiedzy. Prowadzi je w taki sposób, że naprawdę nie da się od tego oderwać 🙂 Przede wszystkim zrozumiała forma i bardzo dużo konkretów. W ciągu kilku godzin potrafi przekazać na prawdę ogromną ilość ciekawego i BARDZO KONKRETNEGO materiału. W kursach i innych pozostałych materiałach poruszane są kwestie, nad którymi bardzo często się zastanawiałam, a ciężko było znaleźć mi jednoznaczną odpowiedź. Agnieszka ma ogromną wiedzę podpartą wieloletnim doświadczeniem […]. Podpowiada jak uporządkować cały proces projektowy. Uczy jak mieć projekt pod kontrolą i planować czas. Serdecznie polecam wszystkie materiały Agnieszki 🙂”

Aleksandra Duży

„Dobry wieczór. Chciałabym podziękować za ostatnie szkolenie. rzeczowo, profesjonalnie po prostu było fajnie! Na grupę Przedsiębiorczy Architekt trafiłam niedawno, całkiem przypadkiem – wyświetliła się jako sugerowana.  bardzo często ignoruje takie podpowiedzi, bo zazwyczaj grupy nic nie wnoszą, A to takie miłe zaskoczenie.”  Pozdrawiam serdecznie

Dominika

„Szkolenia bomba masa wartościowej wiedzy. Z niecierpliwością czekam na szkolenie dokumentacji technicznej i projektowania mebli. Książka opanowana i nieraz do niej wracam póki wszystko mi się nie zakoduje. Jeszcze dzięki za ogarnięcie tematu kolorów, bo to spędza mi trochę sen z powiek ale liczę że w miarę nabierania doświadczenia będzie lepiej szło. Ściskam ciepło i do usłyszenia”

Marta Król

„Na wstępie chciałam Ci podziękować za poprzedni kurs o błędach projektowych. Bardzo dużo pracy w niego włożyłaś, co było widać i myślę, że bardzo dużo osób z niego skorzysta, tym bardziej osoby, które dopiero zaczynają. Osobiście dla mnie większość informacji była oczywista, ze względu, że większość tych błędów kiedyś popełniłam, albo dla tego, że z części z nich po prostu zdawałam sobie sprawę. Natomiast, było kilka kwestii omawianych, które dały mi do myślenia, aby wpisać uwagi na projekcie. Czasami warto jest wróci do podstaw i sobie je przypomnieć, bo to pozwala spojrzeć nam na swoją drogę rozwoju, pokazuje, czego sami się nauczyliśmy, a gdzie mamy jeszcze braki lub na co warto zwrócić jeszcze uwagę w dalszej drodze do doskonalenia się.”  Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI/ REGULAMIN