LEPIEJ ORGANIZUJ SWOJĄ PRACĘ NAD PROJEKTAMI WNĘTRZ

Naucz się jak skutecznie zaplanować swoje działania
i rozpisać projekty w kalendarzu.

Pracujesz za dużo, terminy gonią i powoli zapominasz co to czas dla siebie?

Chcesz skutecznie organizować swoją pracę nad projektami?

Nie wyrabiasz się w terminach i nie wiesz jak zapanować nad harmonogramem pracy?

Zobacz, co dla Ciebie przygotowałam!

Kiedyś moje planowanie też
pozostawiało wiele do życzenia.

Teraz jest inaczej

  • Opracowałam skuteczny system pracy nad projektem.
  • Usprawniłam proces projektowy, który zamyka się w 3 etapach.
  • Używam intuicyjnych narzędzi.
  • Dzięki mojemu systemowi lepiej wyceniam swoją pracę.
  • Nie biorę na swoje barki zbyt dużo dzięki sprawdzonym metodom.
  • Przez nagłe sytuacje projekty nie legną w gruzach.
  • Mam czas dla siebie, rodziny i moje pasje.

TEŻ TAK CHCESZ?

WŁAŚNIE TEGO CIĘ NAUCZĘ.

architekt wnętrz online

Nazywam się Agnieszka Pasieka-Adamek i dzielę się z Tobą swoim 15-letnim doświadczeniem.

Przygotowałam te materiały, aby:

R

pomóc Ci stworzyć skuteczny plan działania

R

pokazać jak efektywnie planować swoją pracę, by wyrobić się w terminach i mieć czas dla siebie,

R

nauczyć Cię jak poprawnie zaplanować cały proces projektowy i podzielić go na drobne zadania.

ZYSKAJ CZAS NA WAŻNE DLA SIEBIE RZECZY

ZYSKAJ DODATKOWY BONUS!

Webinar „3 kroki skutecznego planowania pracy architekta”

Jeśli dołączysz w dniach 24-28 stycznia 2022 r. otrzymasz nagranie webinaru „3 kroki skutecznego planowania pracy architekta” wraz z prezentacją w formacie .PDF (o wartości 59 zł) gratis!

Możesz jeszcze dołączyć przez:

Dzień(s)

Godzina(y)

Minut(y)

Sekund(y)

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

KURS ONLINE JAK ROZPISAĆ KAŻDY PROJEKT W KALENDARZU Z PODZIAŁEM NA ETAPY?

cena regularna: 297 zł

Z tego kursu dowiesz się:

  • Jak rozkładać etapy projektu na części.
  • Jak liczyć czas etapów projektu.
  • Jak dzielić zadania na moduły i bloki czasowe.
  • Jak wkładać poszczególne etapy do kalendarza online.
  • Jak korzystać z Google Kalendarze.
  • Jak rozbijać bloki na mniejsze zadania, łatwiejsze do wykonania.
  • Jak tworzyć przypomnienia – alerty dla każdego zadania, aby przypominały co i kiedy trzeba zrobić.
  • Podam przykładowe plannery projektów i opowiem, jak dzięki planowaniu zyskałam 50% czasu.

Szkolenie trwa 1 godzinę i 46 minut. Składa się z 8 lekcji. Szkolenie prowadzę w Google Kalendarze dostępne dla Gmaila i G-Suite.

Bonus do kursu: Rozbudowane fiszki w programie Canva, które pomogą Ci podzielić projekt na etapy.

KURS ONLINE JAK STWORZYĆ PLAN DZIAŁANIA SWOJEJ FIRMY?

W tym kursie omawiam zagadnienia:

  • Kim chcę, aby był mój klient?
  • Ile mogę i chcę pracować?
  • Ile chcę zarabiać?
  • Jakie mam koszty? Podział na stałe i zmienne wydatki.
  • Jak będę pozyskiwać klientów?
  • Plan procesu projektu – podział projektu na etapy
  • FBK – Formularz-Brief-Kosztorys
  • Co mogę zmienić w swoim biznesie? Redukcja etapów i kwestionowanie czy projekt musi mieć ich tyle?

Szkolenie trwa 2 godziny.
Dostęp do szkolenia jest na rok od daty zakupu.

Bonusy do kursu: Planner ilości umów oraz planner projektów i przychodów. Dzięki nim zorganizujesz swoje projekty i ustalisz, ile będziesz ich wykonywać, w którym momencie będą się kończyć oraz kiedy musisz rozpocząć kolejne.

WORKBOOK „Jak stworzyć plan działania swojej firmy”

cena regularna: 97 zł

R

Bez strategii trudno skutecznie działać. Ten Workbook pozwoli Ci zbudować fundamenty pod hulający biznes projektowy.

R

Opracujesz strategię, która jest podstawą dalszych działań – w social media, szykowania oferty czy opracowania własnego procesu projektowego. Workbook ma 60 stron formatu A4.

R

Dzięki pytaniom, zadaniom i checklistom przejdziesz przez cały proces krok po kroku. Zaczniesz budować biznes dopasowany do Ciebie, aby pracować z tym, z kim chcesz i tyle, ile możesz.

R

Checklisty, które znajdziesz w Workbooku: do planowania, jakimi kanałami będziesz pozyskiwać klientów, checklista kanałów pozyskania klientów do sprawdzania kto Cię odwiedza i obserwuje, do wykonania audytu swojej firmy, checklista etapów projektu.

NAGRANIE WEBINARU „Jak dobrze wyceniać pracę i podnieść stawki za projekt wnętrz” + PLANNER CELU FINANSOWEGO I WYCENY PROJEKTU

cena regularna: 197 zł

R

Nagranie trwa 45 minut. Z webinaru dowiesz się:

  • Jak wycenić projekt wnętrz, aby osiągnąć swój cel finansowy. Pokażę jak zaplanować swój system wyceniania.
  • Jak zacząć podnosić swoje stawki?
  • Pracujesz za dużo, a zarabiasz za mało? Dowiesz się, jak to zmienić.
  • Od czego zależy stawka za projekt wnętrz? I dlaczego kierowanie się cenami innych projektantów nie jest dobrym pomysłem.

R

Do webinaru dołączona jest:

  • prezentacja w formacie .PDF
  • karty pracy
  • transkrypt webinaru w formacie .PDF do druku

R

Planner celu finansowego i wyceny projektu to gotowy szablon do edycji w Google Formularze. Dzięki niemu możesz kontrolować i zaplanować swój cel finansowy. Tak, aby dobrze wyceniać swoją pracę. Szablon pomoże Ci wycenić projekt, prace dodatkowe, całodniowe wyjazdy np. na budowę i nie tylko. Przeanalizujesz finanse w swojej firmie. W szybki sposób wycenisz projekt.

R

Szablon automatycznie oblicza:

  • stawkę godzinową brutto,
  • stawkę dzienną brutto,
  • przychód roczny,
  • cenę za m2 projektu,
  • minimalną i maksymalną ilość projektów w miesiącu,
  • ilość godzin pracy dziennie i miesięcznie – także z zastosowaniem zasady 60/40, o której mówię na webinarze,
  • minimalną cenę za projekt,
  • optymalną cenę za projekt,
  • cena za projekt na podstawie godzin pracy,
  • cena za projekt na podstawie metrażu,
  • cena za projekt uśredniona,
  • koszty łącznie,
  • stosunek kosztów do przychodów na przestrzeni roku.
R

TO DLA CIEBIE, JEŚLI:

  • Twoje projekty się przeciągają.
  • Chcesz lepiej planować.
  • Nie wyrabiasz się w terminach.
  • Nie wiesz, jak rozpisać projekt na etapy.
  • Zastanawiasz się dlaczego praca nie wygląda tak, jak tego chcesz.
  • Nie chcesz wyrabiać kolejnych nadgodzin.
  • Chcesz poznać sprawdzone metody planowania.
Q

TO NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

  • Wszystko u Ciebie w firmie śmiga.
  • Nie masz problemu z planowaniem pracy.
  • Uważasz, że planowanie nie jest potrzebne w firmie i na 100% nie chcesz tego u siebie wprowadzać.
  • Wiesz jak realnie planować swój czas pracy.
  • Świetnie zarządzasz projektami.
  • Twój proces projektowy jest uporządkowany, a projekty nie przeciągają się w czasie.

Agnieszka Pasieka-Adamek

Nazywam się Agnieszka Pasieka-Adamek. Od 15 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką książki „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz 20 kursów online, e-booków i materiałów dla architektów wnętrz.

W moich szkoleniach wzięło udział już ponad 3500 osób.  Prowadzę także blog oraz zamkniętą grupę na Facebooku dla projektantów wnętrz – Przedsiębiorczy Architekt.

Stworzyłam setki projektów wnętrz dla polskich oraz zagranicznych klientów. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą teraz chciałabym podzielić się Tobą

Kiedyś moje planowanie też pozostawiało wiele do życzenia. Jednak gdy zaczęłam zatrudniać projektantów, organizacja pracy musiała wejść na wyższy poziom.

Dzięki temu doświadczyłam na własnej skórze, jak trudne może być planowanie we własnym studiu projektowania wnętrz. Znasz to? Jeśli tak, gorąco Cię zapraszam do wspólnej przygody. Z wielką chęcią podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem!

ZAPANUJ NAD PLANOWANIEM PROJEKTÓW RAZ NA ZAWSZE

„Efektem tego jest większa dyscyplina przy projektach, mniejsze przepalanie czasu, większa świadomość i spokój w prowadzeniu projektu. Godzę ze sobą prowadzenie projektów, rozwój osobisty i firmy oraz życie osobiste. To jest chyba mój największy sukces. W ciągu tygodnia pracuję, a w weekend całkowicie odpoczywam od komputera”

Nela Just-Wincencik Nela Just Architektura wnętrz

„Zmieniło się wiele. Wcześniej, kiedy projektowałam, nie było to poukładane. Działałam ad hoc. Teraz jestem dużo pewniejsza siebie. […] Świetne jest to, że są to formaty wideo, na którym jasno pokazane jest krok po kroku jak coś zrobić. Dodatkową zaletą jest możliwość wielokrotnego przesłuchania i robienie czegoś równolegle z tym, co dzieje się na nagraniu. To chyba największy plus.”

Agnieszka Szewczyk domowa atmosfera

„Pani Agnieszka zwraca też szczególną uwagę, że najważniejsza jest praca nad samym sobą i samodoskonalenie się. Dzięki szkoleniom nauczyłam się, że niezwykle ważna jest organizacja i planowanie każdego etapu projektowego, co pozwala oszczędzać mnóstwo czasu! […] Pierwszy raz spotykam się z projektantem, który chce podzielić się z innymi tak dużą dawką wiedzy. Bardzo dziękuję za ten OGROM informacji i polecam wszystkim początkującym projektantom! 🙂

Sandra Przybył

„Agnieszka w swoich szkoleniach zapewnia ogromną dawkę fachowej wiedzy. Prowadzi je w taki sposób, że na prawdę nie da się od tego oderwać 🙂 Przede wszystkim zrozumiała forma i bardzo dużo konkretów. W ciągu kilku godzin potrafi przekazać na prawdę ogromną ilość ciekawego i BARDZO KONKRETNEGO materiału. […] Podpowiada jak uporządkować cały proces projektowy. Uczy jak mieć projekt pod kontrolą i planować czas. Serdecznie polecam wszystkie materiały Agnieszki 🙂”

Aleksandra Duży

„Dzięki Twoim kursom, akademii, i szkoleniom otworzyłam swoją działalność i czuję się pewnie pod względem strategii prowadzenia tego biznesu, planowania swojej pracy. Mam świadomość, że zawód, który wykonuję jest bardzo trudny, ale mam dzięki Tobie narzędzia do pracy i prowadzenia swojej działalności. Nie czuję się już tak zagubiona i bezradna, jak na początku swojej pracy projektanta, kiedy przytaczał mnie ogrom pracy i mnożące się problemy.”

Iwona Losik

DZIĘKI INFORMACJOM Z KURSU PROJEKTANCI ZYSKALI TYSIĄCE GODZIN

Jestem osobą początkującą czy kurs jest dla mnie?

Jak najbardziej. Stworzyłam go z myślą o osobach zarówno tych, które już projektują kilka lat, jak i tych, które zaczynają swoją przygodę z projektowaniem. Te materiały pomogą Ci już od samego początku wdrożyć skuteczny system planowania projektów i organizacji swojej pracy.

Czy kurs online jest dla mnie?

Zdecydowanie tak. Kurs jest tak zrobiony, że małymi krokami pokazuję Ci jak to zrobić samodzielnie.  Wszystkie materiały w kursie są dostępne na mojej platformie i można do materiału wracać kilka razy. Dodatkowo nie ponosi się wysokich kosztów szkoleń stacjonarnych, dojazdu i wyżywienia. Nie ma też ograniczenia czasowego, oglądasz moduły wtedy, kiedy chcesz. Wystarczy połączenie z internetem.

Dla kogo jest kurs?

Dla osób, które chcą zacząć lub zajmują się projektowaniem wnętrz oraz osób, które studiują projektowanie wnętrz. Jeśli chcesz wiedzieć jak skutecznie planować pracę i działania jako projektant wnętrz, to ten kurs jest dla Ciebie.

Ile czasu potrzebuję na przerobienie kursu?

To, ile zajmie Ci przerobienie kursu, zależy od Twoich chęci i determinacji do zmian. Kurs jest dostępny na platformie online, masz do niego dostęp na rok od daty zakupu. Polecam obejrzeć go kilka razy i krok po kroku wdrażać zdobytą wiedzę.

Czy dostanę fakturę?

Tak dostaniesz fakturę. Ważne, aby podczas zakupów podać poprawne dane do faktury. Zwróć uwagę na poprawną nazwę i NIP. Faktura przychodzi automatycznie po zakupie na Twoją skrzynkę mailową.

Czy mogę zwrócić produkt po zakupie?

Nie. Są to produkty elektroniczne i kupując je, akceptujesz Regulamin. Tym samym nie przysługuje Ci prawo zwrotu.