fbpx

Kurs online dla projektantów wnętrz

Jak stworzyć formularz z pytaniami dla klienta?

Pokazuje jak w szybki sposób stworzyć formularz z pytaniami do klienta.

 

Omawiam jakie pytania zadawać i w jakiej kolejności. Pokazuje z jakich darmowych zdjęć można korzystać, aby ułatwić klientowi wybór.

Kliknij poniżej i zobacz kurs

OPINIE

Nie jesteś pewna, czy ten kurs Ci pomoże?
To tylko kilka z rezultatów moich kursantek!

Szkolenie o formularzu zdecydowanie polecam, uważam, że praca z formularzem znacznie przyspiesza prace projektowe. Gdybym miała przygotować go samodzielnie, z pewnością zajęłoby mi to lata świetlne 😉 ”  Pozdrawiam serdecznie

Sylwia Kęsicka

„Czy polecasz szkolenie?Oczywiście, że tak!! Dzięki kursowi zrozumiałam, że poznanie potrzeb klienta to podstawa dobrego i szybkiego projektu, a co za tym idzie zadowolenie klienta. A dzięki stworzeniu formularza jest to możliwe, nie tracąc przy tym wielu godzin na rozmowę z klientem. Kurs pokazuje jak szybko i sprawnie stworzyć taki formularz. Polecam!”

Agnieszka Szewczyk

„Polecam kurs o tworzeniu formularza. To doświadczenie, które trzeba zdobywać latami, w kolejnych projektach zostaje przekazane w pakietach w szkoleniach. Bardzo konkretnie, przejrzyście, od razu do zastosowania. ”  Pozdrawiam serdecznie

Julia Brzozowska

„ Kurs polecam zdecydowanie, uważam, że praca z formularzem znacznie przyspiesza prace projektowe. Gdybym miała przygotować go samodzielnie, z pewnością zajęłoby mi to lata świetlne 😉 ”  Pozdrawiam serdecznie

Sylwia Kęsicka

Przyspiesz proces projektowania wnętrz nawet o połowę. Dzięki kursowi dowiesz się jak precyzyjnie zadawać pytania. Jakie wizualizacje i zdjęcia wklejać.
Ja i moi projektanci dzięki formularzowi pracują nad projektem wnętrz dwa razy szybciej  i zarabiają dzięki temu więcej.
To NIE jest typowy kurs, tylko program, który pokazuje jak krok po kroku stworzyć swój własny szablon i zacząć działać precyzyjniej przy pracy nad każdym projektem wnętrz.

Na czym polega kurs?

W kursie pokazuje jak od podstaw stworzyć formularz w darmowym programie Google formularze. Jak dopasować go do swoich potrzeb. 

Dzięki niemu dowiesz się jak przyspieszyłam z moim biznesem. Szybciej obsługiwałam klientów i tworzyłam lepsze projekty wnętrz.

Celem kursu jest nauczenie projektantów wnętrz jakie pytania zadawać, aby mieć lepsze efekty pacy i nie tracić setek godzin na poprawki projektu. Dodatkowo dowiesz się jak zautomatyzować pierwszy etap pracy z klientem i tworzyć projekty oparte o realne i precyzyjne potrzeby każdego inwestora. Klient zyskuje lepszy projekt, a TY więcej zarabiasz. 

Przetestowałam go na ponad 200 moich klientach – sprawdza się rewelacyjnie już kilka lat! 

DOSTĘPNE OPCJE

PAKIET I

397 zł

 • Dostęp do szkolenia na żywo 
 • Dostęp do szkolenia na rok od premiery na mojej platformie 
 • Pdf z pytaniami do klienta 

 

  

 

PAKIET II

697 zł

 • Dostęp do szkolenia na żywo 
 • Dostęp do szkolenia na rok od premiery na mojej platformie 
 • Pdf z pytaniami do klienta
 • Gotowy szablon formularza stworzony w darmowym programie Google formularze, do samodzielnej edycji i moderacji, dodawania swoich zdjęć, przyspiesza zrobienie formularza nie musisz go tworzyć od podstaw 
 • Limit 30 osób
R

Czego się dowiesz w kursie

 • Jak tworzyć formularze w darmowym narzędziu Google formularze 
 • Jak szybciej tworzyć projekty
 • Jakich zdjęć używać do zobrazowania wnętrzarskich rozwiązań
R

Co zyskasz przystępując teraz

 • Niższa cena w przedsprzedaży
 • Zyskasz dostęp do kursu na rok na mojej platformie 
 • Nauczysz się optymalizacji czasu pracy na pierwszym etapie pracy z klientem
R

Wymagania: dla kogo jest ten kurs?

 • Jeśli projekt poprawiasz w nieskończoność i jesteś zmęczony ciągnącym się procesem projektowym. 
 • Chciałbyś zyskać czas i pracować bardziej efektywnie.
 • Masz wątpliwości czy zadajesz odpowiednią ilość pytań klientowi?  
 • Masz gotowe pytania do klienta, ale chciałbyś przyspieszyć ten proces.

DO KOŃCA SPRZEDAŻY ZOSTAŁO

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Agnieszka Pasieka-Adamek

 • Jestem autorką książki ,,Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz właścicielką platformy kursowej dla osób, które pragną urządzić swój dom. Przez ostatni 13 lat stworzyłam setki projektów wnętrz dla klientów w Polsce i za granicą. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą chciałabym podzielić się z każdą osobą, która marzy o stworzeniu pięknego wnętrza.
 • Pomagam projektantom wnętrz w pracy z klientami, pokazuje jak optymalizować czas projektowy, tworzyć lepsze środowisko pracy, oparte na partnerskich relacjach z inwestorem.   
 • Wiem doskonale jakie wątpliwości i problemy mają projektanci wnętrz. Nieprzespane noce, strach przed błędami na budowie czy praca z trudnymi  klientami.  Dlatego pokazują jak pracować na swoich zasadach i stworzyć swój unikalny model pracowni projektowania wnętrz. Możesz podążać moimi krokami i uniknąć wielu problemów jakie mnie spotkały. Dzięki temu całą drogę pokonasz szybciej niż ja bez niepotrzebnych zawirowań.  

TWORZYSZ SZABLON SAM LUB KORZYSTASZ Z MOJEGO GOTOWEGO WZORU

PODSUMOWANIE PAKIETU

 

 • MODUŁ 1 Dlaczego tworzenie szablonu jest ważne?
 • MODUŁ 2 Tworzenie szablonu w Google formularze
 • MODUŁ 3 Dodawanie zdjęć i grafik do formularza
 • MODUŁ 4 Jak ulepszać formularz przy kolejnych projektach?
 • PDF z pytaniami do klienta
 • Pakiet VIP – gotowy szablon w Gogle formularze, do uzupełnienia swoimi zdjęciami

Premiera kursu jest przewidziana 17 marca 2020 r. Godzina 11:00 do 13:00

Dostęp do kursu na rok od daty premiery na mojej platformie.

Do kursu w Pakiecie II dołączam gotowy wzór formularza stworzony w programie Google formularze, który można szybko dopasować do swoich potrzeb.  

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czego tak na prawdę potrzebuje Twój klient i jak w szybki sposób przygotować dla niego projekt bez zbędnych poprawek to formularz jest tym czego w tym momencie najbardziej potrzebujesz. 


Możesz go stworzyć samodzielnie lub zyskać czas i zrobić go ze mną. 

PRZYSPIESZENIE BIZNESU I WIĘKSZE ZAROBKI

OPINIE

Nie jesteś pewna, czy ten kurs Ci pomoże?
To tylko kilka z rezultatów moich kursantek!

„Szkolenia bomba masa wartościowej wiedzy. Z niecierpliwością czekam na szkolenie dokumentacji technicznej i projektowania mebli. Książka opanowana i nieraz do niej wracam póki wszystko mi się nie zakoduje. Jeszcze dzięki za ogarnięcie tematu kolorów bo to spędza mi trochę sen z powiek ale liczę że w miarę nabierania doświadczenia będzie lepiej szło. Ściskam ciepło i do usłyszenia ”  Pozdrawiam serdecznie

Marta Król

Moja największa zmiana po kursie o dokumentacji to szybkość wykonywania rysunków, moim błędem było ciągłe powtarzanie wymiarów. Rysunek jest teraz czytelny i mogę prościej sprawdzić czy wszystko co trzeba na nim się znajduje. Wykonawcom na pewno też ułatwia to sprawę. Zmieniłam całkowicie rysunki elektryki i pierwszy raz nie musiałam nic tłumaczyć na budowie. Trafiłam też na bardzo inteligentnych elektryków 😉 Kurs o meblach- bardzo pomocne okazało się materiałoznawstwo chyba czegoś takiego najbardziej potrzebowałam- Twoja mapa myśli jest cudowna.Dziękuje !

Monika Stankiewicz-Sipko

Dobry wieczór. Chciałabym podziękować za ostatnie szkolenie. rzeczowo, profesjonalnie po prostu było fajnie! na grupę „przedsiębiorczy architekt” trafiłam niedawno, całkiem przypadkiem – wyświetliła się jako sugerowana.  bardzo często ignoruje takie podpowiedzi, bo zazwyczaj grupy nic nie wnoszą, A to takie Miłe zaskoczenie.”  Pozdrawiam serdecznie

Dominika

Na wstępie chciałam Ci podziękować za poprzedni kurs o błędach projektowych. Bardzo dużo pracy w niego włożyłaś, co było widać i myślę, że bardzo dużo osób z niego skorzysta, tym bardziej osoby, które dopiero zaczynają. Osobiście dla mnie większość informacji była oczywista, ze względu, że większość tych błędów kiedyś popełniłam, albo dla tego, że z części z nich po prostu zdawałam sobie sprawę. Natomiast, było kilka kwestii omawianych, które dały mi do myślenia, aby wpisać uwagi na projekcie. Czasami warto jest wróci do podstaw i sobie je przypomnieć, bo to pozwala spojrzeć nam na swoją drogę rozwoju, pokazuje, czego sami się nauczyliśmy, a gdzie mamy jeszcze braki lub na co warto zwrócić jeszcze uwagę w dalszej drodze do doskonalenia się.”  Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna

Jesteś zdecydowany? Kliknij!

DZIĘKI FORMULARZOWI ZYSKAŁAM TYSIĄCE GODZIN I ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

FAQ: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jestem osobą początkującą czy kurs jest dla mnie?

Jak najbardziej. Stworzyłam go z myślą o osobach, zarówno tych które już projektują kilka lat jak i tych, które zaczynają swoją przygodę z projektowaniem i chcą tworzyć bardziej precyzyjne projekty już na pierwszym etapie pracy z klientem. Formularz umożliwia automatyzację pierwszego etapu pracy z inwestorami i daje szczegółowy feedback potrzeb klienta i dzięki temu zyskujesz czas na ciągłe poprawki.  

Czy kurs online jest dla mnie?

Jak najbardziej. Kurs jest tak zrobiony, że małymi krokami pokazuję jak stworzyć szablon z pytaniami. Wszystko jest oparte o darmowe narzędzie Google formularze.  Wszystkie materiały w kursie są dostępne na mojej platformie i można do materiału wracać kilka razy. Dodatkowo nie ponosi się wysokich kosztów szkoleń stacjonarnych, dojazdu i wyżywienia. Nie ma też ograniczenia czasowego, oglądasz moduły, kiedy chcesz przez cały rok. 

Dla kogo jest kurs?

Dla osób, które zajmuj się projektowaniem wnętrz lub studiują projektowanie wnętrz oraz tych, którzy chcą profesjonalnie zająć się projektowaniem wnętrz. Jeśli chcesz wiedzieć jakie pytania zadawać i jak przyspieszyć pracę nad projektem wnętrz to zyskasz to dzięki formularzowi. 

Ile czasu potrzebuje na kurs?

Kurs jest dostępny na platformie online masz do niego dostęp zawsze jak jesteś połączony z internetem. Kurs trwa 2 godziny.  Można go będzie obejrzeć wielokrotnie na mojej platformie od 15 marca 2020 r.  

Czy dostanę fakturę?

Tak dostaniesz fakturę. Ważne, aby podczas zakupów podać poprawne dane do faktury.

Jesteś zdecydowana? Kliknij!

Z MOICH KURSÓW SKORZYSTAŁO JUŻ KILKASET PROJEKTANTÓW WNĘTRZ

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI