fbpx

Kurs online dla projektantów wnętrz

Jak tworzyć dokumentację techniczną?

W tym kursie pokaże Ci jak tworzyć poprawnie rysunki techniczne

 

Dostęp rusza 21-23 października 2020 r.

Tylko 100 miejsc  

Chcesz dobrze wykonać projekty wnętrz, ale nie jesteś pewien swojej wiedzy? Boisz się, że popełnisz błąd i będziesz mieć problem?  Chcesz wszystko poprawnie zrobić i mieć pewność, że dokumentacja jest dobrze wykonana? Ten Kurs online jest właśnie dla Ciebie! W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 400 osób! 

Dla kogo jest kurs?

Kurs jest stworzony dla projektantów wnętrz i osób, które pragną zostać projektantami wnętrz.

Jeśli rysunki techniczne są dla Ciebie ogromnym wyzwaniem, nie chcesz popełniać błędów i pragniesz spać spokojnie, to ja bardzo chętnie Ci w tym pomogę i pokażę, jak przez ten cały proces przejść sprawnie i szybko.

Kurs stworzyłam, aby pomóc Ci przygotować dokumentację techniczną, pokazać jakich rzeczy nie robić i jakie wyzwania są przed Tobą. Nauczę Cię również, jak poprawnie zaplanować cały proces tworzenia dokumentacji i jak ją sprawdzać, aby unikać błędów.

Na szkoleniu pokaże Ci jak przejść krok po kroku, od przeniesienia na papier tego, co na wizualizacjach do stworzenia detali wnętrzarskich. W efekcie stworzysz precyzyjną dokumentację, która ułatwi cały proces realizacji wykonawcom i inwestorowi. Opowiem, na co należy zwrócić uwagę i jak uniknąć wielu niepotrzebnych błędów i stresu

Możesz dołączyć do szkolenia  online już 21-23 października 2020 r. Liczba osób jest ograniczona do 100. W ciągu 24 h ostatniej edycji zniknęło 40% biletów.

Kurs możesz obejrzeć na mojej platformie w dowolnym czasie i miejscu. Obojętnie czy jesteś w domu, czy na wakacjach, w dowolnym miejscu na świecie możesz nauczyć się, jak polepszyć swój warsztat projektowy 🙂  Dostęp do poszczególnych modułów kursu otrzymasz na całe 12 miesięcy.

Ponad 4 godzin wiedzy,  setki przykładów błędów projektowych.

DOSTĘPNE OPCJE

R

Co zyskasz przystępując teraz

 • Dzięki kursowi dowiesz się jak krok po kroku stworzyć poprawną dokumentację techniczną.  Dowiesz się, od czego zacząć, jak zaplanować wszystkie etapy rysunkowe i dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo swojego cennego czasu.
 • Zyskasz dostęp do kursu na rok na mojej platformie.
 • Nauczysz się unikać błędów, o których mało kto wie.
R

Wymagania: dla kogo jest ten kurs?

 • Jeśli tworzysz projekty i nie jesteś pewien czy wszystko masz zrobione poprawnie.
 • Chciałbyś zyskać czas i pracować bardziej efektywnie.
 • Masz wątpliwości, czy Twoje dokumentacja jest poprawnie zrobiona.
 • Masz sporo projektów, ale brakuje Ci wiary, że to, co robisz, jest poprawne.

DO KOŃCA SPRZEDAŻY ZOSTAŁO

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Agnieszka Pasieka-Adamek

 • Jestem autorką książki ,,Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz właścicielką platformy kursowej dla osób, które pragną urządzić swój dom. Przez ostatni 14 lat stworzyłam setki projektów wnętrz dla klientów w Polsce i za granicą. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą chciałabym podzielić się z każdą osobą, która marzy o stworzeniu pięknego wnętrza.
 • Pomagam projektantom wnętrz w pracy z klientami, pokazuje jak optymalizować czas projektowy, tworzyć lepsze środowisko pracy, oparte na partnerskich relacjach z inwestorem.   
 • Wiem doskonale jakie wątpliwości i problemy mają projektanci wnętrz. Nieprzespane noce, strach przed błędami na budowie czy praca z trudnymi  klientami.  Dlatego pokazuję jak pracować na swoich zasadach i stworzyć swój unikalny model pracowni projektowania wnętrz. Możesz podążać moimi krokami i uniknąć wielu problemów, jakie mnie spotkały. Dzięki temu całą drogę pokonasz szybciej niż ja bez niepotrzebnych zawirowań.  

W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 400 osób a bilety rozeszły się w okamgnieniu!

Zakres kursu dokumentacja techniczna - 4 części, ponad 4 h nagrań

Wstęp, ogólne zasady

 Rzuty z góry, funkcja, drzwi

 Rzuty z góry, ściany

 Rzuty z góry, podłogi

 Rzuty z góry, kolory, tapety, dekoracje

 Rzuty z góry, elektryka

 Rzuty z góry, wod-kan

Rzuty z góry, sufity

 Kłady ścian łazienka

 Kłady meble

 Kłady ścian – elementy nietypowe

 Schody

 Opisy+Czego nie robić

Podsumowanie kursu+ Checklista omówienie

Zakres kursu projektowanie mebli - 4 części, ponad 3:21 h nagrań

Podczas szkolenia pokazuje, na co zwrócić uwagę przy rysowaniu mebli.

Na jakim etapie powinno dobierać się poszczególne materiały.

Jak opisywać dokumentację techniczną.

Z jakich materiałów projektować.

 Checklista do sprawdzania dokumentacji meblowej

 Mapa myśli w PDF ze spisem materiałów meblarskich z podziałem na blaty i fronty o wartości 97 zł

PDF z prezentacją ze szkolenia

PDF przykładowa dokumentacja meblowa – rysunek kuchni, szafy w garderobie i szafki łazienkowej

Bonusy opisane w Pakietach  

BONUS 1

 • Checklista do sprawdzania modeli 3d przed renderem

BONUS 2

 • Checklista do sprawdzania dokumentacji technicznej

BONUS 3

 • Checklista do sprawdzania procesu projektowego

BONUS 4

 • Checklista do sprawdzania zamówień dla klienta 

BONUS 5

 • Webinary z tworzenia dokumentacji technicznej
 • 4 h nagrań o wartości 200 zł 

BONUS 6

 • Mapa myśli w Pdf z rozpisanymi materiałami, podział na fronty i blaty wraz z nazwą producenta
 • wartość 97 zł  

BONUS 7

 • Wzory dokumentacji technicznej aż 96 stron 
 •  Wartość 297 zł

BONUS 8

 • Wzór dokumentacji projektowej- meble na zamówienie
 • Wartość 97 zł

BONUS 9

 • Szkolenie online Jak projektować meble na zamówienie? 
 • Wartość 497 zł

BONUS 10

 • Checklista do sprawdzania projektów mebli

Kolejna edycja już 21-23 października 2020 r.

Dostęp do kursu na rok od zakupu na mojej platformie.

Do kursu w Pakiecie VIP masz aż dwa szkolenia i zyskujesz największą zniżkę.  Dostajesz też nagranie z dwóch Webinarów z serią pytań i odpowiedzi, omawiam w nich dokumentację kursantów  czas aż 4 h o wartości 200 zł.

Udostępniam też checklisty, które uchronią Cię przed błędami i pomogą zoptymalizować czas pracy nad projektem.

Dodatkowym bonusem jest Wzór dokumentacji technicznej o wartości 297 zł, gdzie jest aż 97 stron z przykładami. 

Płacąc mniej, za pakiet dwóch kursów, oszczędzasz więcej.

Jeśli chcesz, dostać jeszcze więcej wiedzy za mniej warto wybrać Pakiet VIP, gdzie masz, aż dwa moje szkolenia w tym mój bestselerowy Kurs „Jak projektować meble na zamówienie” o wartości 497 zł.  Zyskujesz też  mapę myśli w PDF ze spisem materiałów meblarskich z podziałem na blaty i fronty a dzięki checkliście, sprawdzisz, czy wszystko ująłeś na rysunku.

OSZCZĘDZAJ CZAS I PIENIĄDZE

OPINIE

Nie jesteś pewna, czy ten kurs Ci pomoże?
To tylko kilka z rezultatów moich kursantek!

Na wstępie chciałam Ci podziękować za poprzedni kurs o błędach projektowych. Bardzo dużo pracy w niego włożyłaś, co było widać i myślę, że bardzo dużo osób z niego skorzysta, tym bardziej osoby, które dopiero zaczynają. Osobiście dla mnie większość informacji była oczywista, ze względu, że większość tych błędów kiedyś popełniłam, albo dlatego, że z części z nich po prostu zdawałam sobie sprawę. Natomiast, było kilka kwestii omawianych, które dały mi do myślenia, aby wpisać uwagi na projekcie. Czasami warto jest wróci do podstaw i sobie je przypomnieć, bo to pozwala spojrzeć nam na swoją drogę rozwoju, pokazuje, czego sami się nauczyliśmy, a gdzie mamy jeszcze braki lub na co warto zwrócić jeszcze uwagę w dalszej drodze do doskonalenia się.”  Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna

Moja największa zmiana po kursie o dokumentacji to szybkość wykonywania rysunków, moim błędem było ciągłe powtarzanie wymiarów. Rysunek jest teraz czytelny i mogę prościej sprawdzić czy wszystko co trzeba na nim się znajduje. Wykonawcom na pewno też ułatwia to sprawę. Zmieniłam całkowicie rysunki elektryki i pierwszy raz nie musiałam nic tłumaczyć na budowie. Trafiłam też na bardzo inteligentnych elektryków 😉 Kurs o meblach- bardzo pomocne okazało się materiałoznawstwo chyba czegoś takiego najbardziej potrzebowałam- Twoja mapa myśli jest cudowna.Dziękuje !

Monika Stankiewicz-Sipko

Dobry wieczór. Chciałabym podziękować za ostatnie szkolenie. rzeczowo, profesjonalnie po prostu było fajnie! na grupę „przedsiębiorczy architekt” trafiłam niedawno, całkiem przypadkiem – wyświetliła się jako sugerowana.  bardzo często ignoruje takie podpowiedzi, bo zazwyczaj grupy nic nie wnoszą, A to takie Miłe zaskoczenie.”  Pozdrawiam serdecznie

Dominika

„Szkolenia bomba masa wartościowej wiedzy. Z niecierpliwością czekam na szkolenie dokumentacji technicznej i projektowania mebli. Książka opanowana i nieraz do niej wracam póki wszystko mi się nie zakoduje. Jeszcze dzięki za ogarnięcie tematu kolorów, bo to spędza mi trochę sen z powiek ale liczę, że w miarę nabierania doświadczenia będzie lepiej szło. Ściskam ciepło i do usłyszenia”   Pozdrawiam serdecznie

Marta Król

Bonusy extra na start

Dla pierwszych 20 osób, które dołączą do kursu mam specjalne bonusy:

 • Planner projektów i przychodów w firmie projektowej 
 • Planner ilości umów potrzebnych, aby zrealizować swój cel finansowy 

 

 

   

  DZIĘKI INFORMACJĄ Z KURSU PROJEKTANCI ZYSKALI  TYSIĄCE GODZIN I ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  FAQ: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  Jestem osobą początkującą czy kurs jest dla mnie?

  Jak najbardziej. Stworzyłam go z myślą o osobach, zarówno tych, które już projektują kilka lat jak i tych, które zaczynają swoją przygodę z projektowaniem i chcą tworzyć poprawne projekty już od  pierwszego etapu pracy z klientem. 

  Czy kurs online jest dla mnie?

  Jak najbardziej. Kurs jest tak zrobiony, że małymi krokami pokazuję Ci jak to zrobić samodzielnie.  Wszystkie materiały w kursie są dostępne na mojej platformie i można do materiału wracać kilka razy. Dodatkowo nie ponosi się wysokich kosztów szkoleń stacjonarnych, dojazdu i wyżywienia. Nie ma też ograniczenia czasowego, oglądasz moduły, kiedy chcesz. 

  Dla kogo jest kurs?

  Dla osób, które zajmuj się projektowaniem wnętrz lub studiują projektowanie wnętrz oraz tych, którzy chcą profesjonalnie zająć się projektowaniem wnętrz. Jeśli chcesz wiedzieć jakich błędów unikać i tworzyc projekty poprawnie to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. 

  Ile czasu potrzebuje na kurs?

  Kurs jest dostępny na platformie online.

  Masz do niego dostęp zawsze, jak jesteś połączony z internetem.

  Kurs trwa kilka godzin w zależności od Pakietu, jaki wybierzesz. 

  Można go będzie obejrzeć w częściach na mojej platformie.  Dostęp na rok od daty zakupu.  

  Czy dostanę fakturę?

  Tak dostaniesz fakturę. Ważne, aby podczas zakupów podać poprawne dane do faktury. Zwróć uwagę na poprawną nazwę i nip. 

  W jakim programie jest tworzona dokumentacja techniczna?

  Ja pokazuje jak stworzyć dobrą dokumentację techniczną w każdym programie. Pokazuje główne zasady na slajdach. Obojętnie, na czym pracujesz, jeśli chcesz wiedzieć jak robić to poprawnie i szybko to szkolenie jest dla Ciebie. 

  Jesteś zdecydowana? Kliknij!

  Z MOICH KURSÓW SKORZYSTAŁO JUŻ KILKASET PROJEKTANTÓW WNĘTRZ

  Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI