fbpx

Kurs online dla projektantów wnętrz

Jak unikać największych błędów w projektowaniu?

Pokazuje 150 przykładów z życia wziętych.

Chcesz spać spokojnie, gdy Twój projekt jest realizowany ?

 

W tym kursie pokaże ci przykłady błędów i omówię jak ich unikać. 

Sprzedaż kursu kończy się 19 lutego

Następna edycja za kilka miesięcy.  

Pamiętaj, że ostatnio 40% biletów zniknęło w 24h

Chcesz dobrze wykonać projekty wnętrz, ale nie jesteś pewien swojej wiedzy? Boisz się, że popełnisz błąd i będziesz mieć problem?  Chcesz wszystko poprawnie zrobić i mieć pewność, że dokumentacja jest dobrze wykonana? Ten Kurs online jest właśnie dla Ciebie! W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 150 osób! 

Dla kogo jest kurs?

Kurs jest stworzony dla projektantów wnętrz i osób, które pragną zostać projektantami wnętrz.

Jeśli poprawne tworzenie projektów wnętrz jest dla Ciebie wyzwaniem, nie chcesz popełniać błędów i pragniesz spać spokojnie, to ja bardzo chętnie Ci w tym pomogę i pokażę, jak przez ten cały proces przejść sprawnie i szybko.

Kurs stworzyłam, aby pomóc Ci unikać błędów, pokazać jakich rzeczy nie robić i jakie wyzwania są przed Tobą. Nauczę Cię również, jak poprawnie wykonywać aranżację i unikać błędów z którymi spotykałam się na codzień w pracy z ponad 30 różnymi projektantami wnętrz.

Na szkoleniu pokaże Ci jak przejść krok po kroku, od ogólnych zasad, na co zwracać uwagę po detale wnętrzarskie. W efekcie będziesz mógł tworzyć , poprawny model 3D i precyzyjną dokumentację, która ułatwi cały proces realizacji wykonawcom i inwestorowi. Opowiem, na co należy zwrócić uwagę i jak uniknąć wielu niepotrzebnych błędów i stresu.

Szkolenie online rusza 20 lutego 2020r. Liczba osób jest ograniczona do 100. W ciągu 24 h zniknęło 40% biletów.

Kurs możesz obejrzeć na mojej platformie w dowolnym czasie i miejscu. Obojętnie czy jesteś w domu, czy na wakacjach, w dowolnym miejscu na świecie możesz nauczyć się, jak polepszyć swój warsztat projektowy 🙂  Dostęp do poszczególnych modułów kursu otrzymasz 20 lutego 2020 r. na całe 12 miesięcy.

6 godzin wiedzy, 8 modułów, ponad 150 przykładów błędów projektowych.

DOSTĘPNE OPCJE

PAKIET I

 

 • Szkolenie online 8 modułów, ponad 6 godzin wideo
 • PDF z prezentacją ze szkolenia ponad 150 slajdów
 • Dostęp do kursu online – rok od daty premiery
 • Książka „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać.” w wersji pdf o wartości 85 zł

 

 

PAKIET II

 • Szkolenie online 8 modułów, ponad 6 godzin wideo
 • PDF z prezentacją ze szkolenia ponad 150 slajdów
 • Dostęp do kursu online – rok od daty premiery 
 •  Kurs online: ”Jak stworzyć budżet aranżacji wnętrz o wartości.” 250 zł 
 • Webinar na żywo z serią pytań i odpowiedzi 97zł 
 • Książka „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać.” w wersji pdf o wartości 85 zł 
 • Ebook + 4xChecklista+Dziennik remontowy 197 zł

limit 50 miejsc 

R

Co zyskasz przystępując teraz

 • Niższa cena w przedsprzedaży
 • Zyskasz dostęp do kursu na rok na mojej platformie 
 • Nauczysz się unikać błędów, o których mało kto wie. 
R

Wymagania: dla kogo jest ten kurs?

 • Jeśli tworzysz projekty i nie jesteś pewien czy wszystko masz zrobione poprawnie. 
 • Chciałbyś zyskać czas i pracować bardziej efektywnie.
 • Masz wątpliwości czy Twoje dokumentacja jest poprawnie zrobiona?  
 • Masz sporo projektów ale brakuje Ci wiary, że to co robisz jest poprawne. 

Premiera kolejnej edycji 19 listopada 2020 r.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Agnieszka Pasieka-Adamek

 • Jestem autorką książki ,,Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz właścicielką platformy kursowej dla osób, które pragną urządzić swój dom. Przez ostatni 14 lat stworzyłam setki projektów wnętrz dla klientów w Polsce i za granicą. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą chciałabym podzielić się z każdą osobą, która marzy o stworzeniu pięknego wnętrza.
 • Pomagam projektantom wnętrz w pracy z klientami, pokazuje jak optymalizować czas projektowy, tworzyć lepsze środowisko pracy, oparte na partnerskich relacjach z inwestorem.   
 • Wiem doskonale jakie wątpliwości i problemy mają projektanci wnętrz. Nieprzespane noce, strach przed błędami na budowie czy praca z trudnymi  klientami.  Dlatego pokazują jak pracować na swoich zasadach i stworzyć swój unikalny model pracowni projektowania wnętrz. Możesz podążać moimi krokami i uniknąć wielu problemów jakie mnie spotkały. Dzięki temu całą drogę pokonasz szybciej niż ja bez niepotrzebnych zawirowań.  

W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 150 osób a bilety rozeszły się w okamgnieniu!

PODSUMOWANIE PAKIETU

 

 • MODUŁ 1 Błędy i problemy podczas współpracy z klientem. Liczenie kosztów Problemy przy aranżacji poszczególnych pomieszczeń: łazienka, kuchnia 
 • MODUŁ 2 Odpowiedzi na wasze pytania po pierwszym module 
 • MODUŁ 3 Problemy przy aranżacji poszczególnych pomieszczeń: salon, 
 • MODUŁ 4 Problemy przy aranżacji poszczególnych pomieszczeń: sypialnia, drzwi 
 • MODUŁ 5 Odpowiedzi na wasze pytania po kolejnym module 
 • MODUŁ 6 Meble na zamówienie 
 • MODUŁ 7 Kolory, Schody, Pomiary, Błędy w dokumentacji technicznej. 
 • MODUŁ 8 Odpowiedzi na wasze pytania po kolejnym module

 

 

 

 

Dostęp do Kursu 20 luty 2020 r. Godzina 10:00

Dostęp do kursu na rok od daty premiery na mojej platformie.

Do kursu w Pakiecie II dołączam Kurs online Jak policzyć koszty aranżacji wnętrz. Płacąc mniej za pakiet dwóch kursów oszczędzasz więcej. Dodatkowo masz dostęp do Checklist, które świetnie pomagają w codziennej pracy.   

Warto też zapoznać się z moją książką oraz ebookiem. 


Podczas webinaru dla pakietu II, 5 marca 2020 r.  o godzinie 11:00 odpowiem na Wasze pytania. 

OSZCZĘDZAJ CZAS I PIENIĄDZE

OPINIE

Nie jesteś pewna, czy ten kurs Ci pomoże?
To tylko kilka z rezultatów moich kursantek!

„Szkolenia bomba masa wartościowej wiedzy. Z niecierpliwością czekam na szkolenie dokumentacji technicznej i projektowania mebli. Książka opanowana i nieraz do niej wracam póki wszystko mi się nie zakoduje. Jeszcze dzięki za ogarnięcie tematu kolorów bo to spędza mi trochę sen z powiek ale liczę że w miarę nabierania doświadczenia będzie lepiej szło. Ściskam ciepło i do usłyszenia ”  Pozdrawiam serdecznie

Marta Król

Moja największa zmiana po kursie o dokumentacji to szybkość wykonywania rysunków, moim błędem było ciągłe powtarzanie wymiarów. Rysunek jest teraz czytelny i mogę prościej sprawdzić czy wszystko co trzeba na nim się znajduje. Wykonawcom na pewno też ułatwia to sprawę. Zmieniłam całkowicie rysunki elektryki i pierwszy raz nie musiałam nic tłumaczyć na budowie. Trafiłam też na bardzo inteligentnych elektryków 😉 Kurs o meblach- bardzo pomocne okazało się materiałoznawstwo chyba czegoś takiego najbardziej potrzebowałam- Twoja mapa myśli jest cudowna.Dziękuje !

Monika Stankiewicz-Sipko

Dobry wieczór. Chciałabym podziękować za ostatnie szkolenie. rzeczowo, profesjonalnie po prostu było fajnie! na grupę „przedsiębiorczy architekt” trafiłam niedawno, całkiem przypadkiem – wyświetliła się jako sugerowana.  bardzo często ignoruje takie podpowiedzi, bo zazwyczaj grupy nic nie wnoszą, A to takie Miłe zaskoczenie.”  Pozdrawiam serdecznie

Dominika

Na wstępie chciałam Ci podziękować za poprzedni kurs o błędach projektowych. Bardzo dużo pracy w niego włożyłaś, co było widać i myślę, że bardzo dużo osób z niego skorzysta, tym bardziej osoby, które dopiero zaczynają. Osobiście dla mnie większość informacji była oczywista, ze względu, że większość tych błędów kiedyś popełniłam, albo dla tego, że z części z nich po prostu zdawałam sobie sprawę. Natomiast, było kilka kwestii omawianych, które dały mi do myślenia, aby wpisać uwagi na projekcie. Czasami warto jest wróci do podstaw i sobie je przypomnieć, bo to pozwala spojrzeć nam na swoją drogę rozwoju, pokazuje, czego sami się nauczyliśmy, a gdzie mamy jeszcze braki lub na co warto zwrócić jeszcze uwagę w dalszej drodze do doskonalenia się.”  Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna

Jesteś zdecydowany? Kliknij!

DZIĘKI INFORMACJĄ Z KURSU PROJEKTANCI ZYSKALI  TYSIĄCE GODZIN I ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

FAQ: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jestem osobą początkującą czy kurs jest dla mnie?

Jak najbardziej. Stworzyłam go z myślą o osobach, zarówno tych które już projektują kilka lat jak i tych, które zaczynają swoją przygodę z projektowaniem i chcą tworzyć poprawne projekty już od  pierwszego etapu pracy z klientem. 

Czy kurs online jest dla mnie?

Jak najbardziej. Kurs jest stworzony dla osób, które zarówno zaczynają jak i tych, które pracują w branży już kilka lat. W poprzedniej edycji brały udział osoby z 8 letnim doświadczeniem i sporo z niego wyniosły.  Wszystkie materiały w kursie są dostępne na mojej platformie i można do materiału wracać kilka razy. Dodatkowo nie ponosi się wysokich kosztów szkoleń stacjonarnych, dojazdu i wyżywienia. Nie ma też ograniczenia czasowego, oglądasz moduły, kiedy chcesz przez cały rok. 

Dla kogo jest kurs?

Dla osób, które zajmuj się projektowaniem wnętrz lub studiują projektowanie wnętrz oraz tych, którzy chcą profesjonalnie zająć się projektowaniem wnętrz. Jeśli chcesz wiedzieć jakich błędów unikać i tworzyc projekty poprawnie to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. 

Ile czasu potrzebuje na kurs?

Kurs jest dostępny na platformie online masz do niego dostęp zawsze jak jesteś połączony z internetem. Kurs trwa 2 godziny.  Można go będzie obejrzeć wielokrotnie na mojej platformie do 19 lutego 2021 r.  

Czy dostanę fakturę?

Tak dostaniesz fakturę. Ważne, aby podczas zakupów podać poprawne dane do faktury. Zwóć uwagę na poprawną nazwę i nip. 

Jesteś zdecydowana? Kliknij!

Z MOICH KURSÓW SKORZYSTAŁO JUŻ KILKASET PROJEKTANTÓW WNĘTRZ

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI