fbpx

dziękuję za zapis na moją listę!

karty pracy już lecą na twoją skrzynkę

W podziękowaniu za Twój zapis, przygotowałam coś dla Ciebie.
Zostań na moment, bo mam coś, co pozwoli Ci zrozumieć jak działać w sieci jako projektant wnętrz, aby oszczędzić czas i pozyskać klienta, ale będzie dostępne jednorazowo, tylko przez chwilę.

mam dla ciebie nagranie webinaru „Jak działać w sieci i zyskać nowych klientów”

Możesz zgarnąć nagranie webinaru z kartami pracy za 29 zł, zamiast 59 zł! Webinar nie jest dostępny w stałej sprzedaży i nie można kupić do niego dostępu. Dla Ciebie robię wyjątek i dodatkowo daję zniżkę 50%.

Możesz dołączyć jeszcze przez:

Z webinaru dowiesz się:

  • Jak promować swoje projekty wnętrz w mediach społecznościowych.
  • Jaki kanał komunikacji wybrać.
  • Jak często publikować.
  • Poznasz największe błędy w prowadzeniu social media studia projektowego.

,,Dopiero zaczynam i myślę, że dzięki temu zaoszczędziłam sobie wielu lat błądzenia. Cenne uwagi, wszystko podane w sposób atrakcyjny i rzeczowy, poparte przykładami. Tak jak lubię. Bardzo dziękuję Agnieszce i jej zespołowi.”

Joanna Kun

,,Dla mnie bomba. Skoncentrowana dawka wiadomości daje do myślenia i kierunek przyszłego rozwoju.”

Klaudia

,,Jestem z Agnieszką i jej szkoleniami od początku, wykupiłam wszystkie kursy i obejrzałam wiele webinarów. Dzięki wiedzy, jaką przekazuje, mogę się profesjonalnie rozwijać. Uważam, że to była najlepsza inwestycja. I wdrażam wszystko, tzn. zasysam wiedzę i uzależniłam się od jej wiedzy, bo dzięki temu mogę stać się lepsza, co powoduje przyjemność z pracy. 🤩 Aga, dzięki wielkie za pracę, jaką włożyłas i za to, co przygotowałaś, i za to, co robisz. Jestem wdzięczna, że mam przyjemność korzystać z twoich kursów to ogromna dawka wiedzy. Dziękuję”

Monika Gajdzik

Prowadzisz swoje kursy w bardzo fajny sposób. Widać, że lubisz to co robisz, swoją pracę. Jestem po kursie, który trwał 2,5 miesiąca i w porównaniu z Twoimi 2h to jest dzień do nocy. Twoje są merytoryczne i ciekawe.

Małgorzata

„Meritum wiedzy praktyka podany w bardzo przystępny sposób. Ogrom praktycznych informacji dla początkujących jak i dla tych, którzy chcą sobie przyswoić nowe lub się doszkolić. Fantastycznie, że wszystko mogę przerobić w zaciszu domowym kiedy mam na to czas i wielokrotnie wracać do potrzebnych mi materiałów. Polecam serdecznie bo to bardzo dobra inwestycja 🙂”

Kasia

„Chciałam Ci bardzo podziękować za dosłownie WSZYSTKO – grupę na fb, Narzędziownik Architekta, kanał na youtube, stronę www, liczne materiały do pobrania za darmo. Bardzo żałuję, że odkryłam Cię tak niedawno. […] Jestem naprawdę pod wrażeniem ilości darmowej i merytorycznej wiedzy jaką udostępniasz. Kolejne zakupy rozwojowe wiem, że będą już tylko od Ciebie. Ja jestem na początku swojej projektowej drogi. Uświadomiłaś mi masę błędów. Grudzień przeznaczam na „porządki” w dosłownie wszystkim co do tej pory zrobiłam. Zrobiłam dzięki Tobie szablon maili, oferty. Pracuję także nad briefem ( tutaj szybko nie pójdzie , masa roboty z tym ale wiem, że warto). A co najważniejsze wiem, dzięki Tobie, że muszę zacząć w końcu pisać jednoznaczne komunikaty do klienta idealnego ( w końcu sobie powiedziałam kto to) a nie pisać do wszystkich. Wiem już też, że moje projekty, komunikacja i ceny nie mają podobać się wszystkim.Bardzo dziękuję za wszystko!” 

Klaudia Dawidowska

,,Zakup pakietu szkoleń u Pani Agnieszki to był strzał w 10! Konkretna dawka wiedzy i doświadczenia którą sama zbierałabym 10 lat! Najlepiej wydane pieniądze! Nie spodziewałam się, że poza samymi materiałami dostanę tyle gratisów uzupełniających całe szkolenie. Polecam każdemu, kto dopiero zaczyna przygodę z projektowaniem wnętrz jak i osobom pragnącym ulepszyć swój biznes!”

Hania Niemiec

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI