Klika prostych kroków do stworzenia kompletnej dokumentacji technicznej

Co dla Ciebie przygotowałam?

h

Checklistę do druku

Dzięki niej sprawdzisz, czy masz wszystkie rysunki. 

h

Pomocnicze pytania i wskazówki

Plik .PDF, który dla Ciebie przygotowałam, możesz drukować wielokrotnie i wykorzystać przy każdym projekcie.

h

Zaproszenie do zamkniętej grupy Przedsiębiorczy Architekt

Na zamkniętej grupie na FB znajdziesz ponad 200 bezpłatnych materiałów wideo. Dołącz koniecznie.

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Pasieka – Adamek.

Od 15 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką książki „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz kursów online, e-booków i materiałów dla architektów wnętrz.

W moich szkoleniach wzięło udział już ponad 3500 osób. Prowadzę zamkniętą grupę na Facebooku dla projektantów wnętrz – Przedsiębiorczy Architekt. Dołącz do niej koniecznie!

Pomagam projektantom tworzyć lepsze projekty, bez błędów, niepotrzebnego stresu, dzięki czemu zyskują czas i mogą więcej zarabiać. 

architekt wnętrz online

„Prowadzisz swoje kursy w bardzo fajny sposób. Widać, że lubisz to co robisz, swoją pracę. Jestem po kursie, który trwał 2,5 misiąca i w porównaniu z Twoimi 2h to jest dzień do nocy. Twoje są merytoryczne i ciekawe.” Miłego wieczoru . Pozdrawiam 

Małgorzata

„Dobry wieczór. Chciałabym podziękować za ostatnie szkolenie. Rzeczowo, profesjonalnie po prostu było fajnie! Na grupę „przedsiębiorczy architekt” trafiłam niedawno, całkiem przypadkiem – wyświetliła się jako sugerowana. bardzo często ignoruje takie podpowiedzi, bo zazwyczaj grupy nic nie wnoszą, A to takie Miłe zaskoczenie. Nawet gdy mówi Pani o rzeczach, które znam.” 

Dominika

„Kurs opłacony. Szkolenia bomba masa wartościowej wiedzy .Z niecierpliwością czekam na szkolenie dokumentacji technicznej i projektowania mebli. Książka opanowana i nieraz do niej wracam póki wszystko mi się nie zakoduje. Jeszcze dzięki za ogarnięcie tematu kolorów bo to spędza mi trochę sen z powiek ale liczę że w miarę nabierania doświadczenia będzie lepiej szło. Ściskam ciepło i do usłyszenia :)”  Pozdrawiam serdecznie

Marta Król

„To co przekazuje Pani podczas swoich spotkań, jest bardzo wartościowe. I oczywiście mega ciekawe. U mnie wygrywa Pani z Netflixem. Pozdrawiam serdecznie.”

Marta

Agnieszko! Na wstępie dziękuję, że jesteś, tzn. za to, że tak pięknie dzielisz się swoją wiedzą. Jestem dość świeża w tej branży, ale wskoczyłam od razu na głęboką wodę i dołączyłam do firmy mojej koleżanki (również niezbyt doświadczonej). Na brak klientów nie narzekamy, ale czasem ciężko odnaleźć się w tym naszym nowym świecie. Cieszę się, że do Ciebie trafiłam, bo już po tych kilku pierwszych własnych realizacjach jestem w stanie zweryfikować, że mówisz prawdziwe i przydatne rzeczy. Dlatego zapisuję się na 100% na Twoje lipcowe szkolenie, czytam o Twojej książce i napawam się dobrem płynącym z Twojego FB (jesteś towarzyszką moich podróży. Postaram się być aktywna na Twoim koncie (o ile dwójka moich szkrabów mi na to pozwoli) i nadrobić wszystkie live’y. Dziś usłyszałam na jednym z nich, że będziesz robiła warsztaty. Bardzo chciałabym w nim uczestniczyć, po pierwsze wykorzystam tę wiedzę na 100%, po drugie już raz popełniłam błąd z ilością płytek, na szczęście udało się zwrócić. Tymczasem już nie mogę się doczekać kolejnej dawki wiedzy. Pozdrawiam serdecznie

Kasia

Pobierz Chceklistę już dziś

i nie zapomnij o żadnym z rysunków!

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI