Akademia Przedsiębiorczego Architekta

 

Roczny program mentoringowo-szkoleniowy dla projektantów wnętrz, aby zbudować i rozwinąć własne studio projektowe na własnych zasadach.

Akademia to kompleksowy program szkoleniowy dla projektantów wnętrz, który zrewolucjonizuje i pomoże Ci rozwinąć Twoje studio projektowe, by wnieść je na wyższy poziom.

w

Masz stałe wsparcie w rozwoju swojej firmy. Możesz korzystać z grupy oraz czatu na Fb oraz  grupowego mentoringu na żywo raz w miesiącu, aby omówić swoje efekty i wątpliwości.

Aby dostać się do Akademii, trzeba przejść rekrutację. Możesz zapisać się na tej stronie, aby otrzymać dostęp do formularza zgłoszeniowego i webinaru warsztatowego na start!

Dzięki Akademii zmieniłam całą moją strategię biznesową. Musiałam przemodelować całe procesy, poukładać wszystko na nowo, bo musiałam przemodelować zarówno stronę internetową, pakiety, które oferuje klientom. Musiałam przemodelować nawet umowę, którą daję klientowi. Nauczyłam się ten cały proces skracać. W Akademii tak naprawdę dowiedziałam się, że stawki, które ja oferowałam klientom, były śmiesznie niskie i w ogóle niewarte mojej pracy. Uświadomiłaś mi ile to wszystko jest warte.”

Patrycja Szymkowiak

Mentoring online na żywo z Agnieszką Pasieką - Adamek (wartość + 13 000 zł)

Spotkania odbywają się grupowo raz w miesiącu.
Oprócz tego czeka na Ciebie:

⭐ Grupa wsparcia tylko dla członków Akademii.
⭐ Dostęp do chatu na Facebooku i wsparcie innych Kursantów Akademii.
⭐ Możesz zadawać pytania do każdego szkolenia.
Nie bieżąco pomagamy w rozwiązaniu problemu.
Widzimy się i słyszymy podczas spotkań na żywo.

Otrzymasz pakiet szkoleniowy

modułów

lekcji

spotkań online

Przewiń grafiki i sprawdź zawartość Akademii poniżej ↓

„Kupując Akademię, nie miałam świadomości, że to będzie takie spójne i że to będzie wszystko, że to będzie tak wszystko razem idealnie podane.

Właściwie, jak ja mam teraz jakikolwiek problem z czymś, albo jak to zrobić, to wchodzę do Akademii i to tam jest. […] I to jest dla mnie cenne, że że ja nie muszę się doszukiwać na jakimś innym szkoleniu albo szukać jakiejś innej Akademii, która mi zaoferuje coś jeszcze. Bo to tu jest i się rozwija.”

Magdalena Paluch-Pasz

odkryjesz tajemnice sukcesu, ABY:

ZARABIAĆ NA SWOICH WARUNKACH → 
Odkryjesz, jak prowadzić dochodowy biznes i czerpać radość z pracy.

z

STWORZYĆ ROZPOZNAWALNĄ MARKĘ → Firma widoczna na rynku powoduje, że klienci będą odnajdywali Cię sami. Pozyskiwanie klienta będzie łatwiejsze i skuteczniejsze. 

POZYSKAĆ IDEALNYCH KLIENTÓW → Tak, aby pracować z tym, z kim chcesz i projektować w stylu, w którym czujesz się najlepiej.

TWORZYĆ PROJEKTY SZYBKO I SKUTECZNIE → Unikniesz niekończących się poprawek i zadbasz o efektywność.

MIEĆ STAŁĄ PŁYNNOŚĆ FINANSOWĄ →Zaplanujesz swoje stawki, opracujesz realny harmonogram zleceń i zadabasz o płynność finansową.

AUTOMATYZOWAĆ I USPRAWNIAĆ PROCESY →Wykorzystasz narzędzia, które oszczędzą czas i usprawnią pracę.

Wdrożenie do pracy procesów, które poznałam dzięki Akademii, pozwoliło mi uporządkować życie. […]  Wcześniej wydawało mi się, że projekt każdy jest inny […]. Doznałam olśnienia, że każdy projekt tak naprawdę składa się z podobnych etapów.

Widzę, jak z miesiąca na miesiąc dosłownie projekty idą sprawniej, bo jestem w stanie zapanować nad tymi procesami.

Agata Trybus-Werstler

„Idąc coraz dalej w las, coraz więcej przerabiając kursów: o sprawnym procesie projektowym, o tym jak sobie planować pracę nad projektem, odkrywając funkcje kalendarza Google, odkryłam, że w sumie nie tylko mogę tam planować cały projekt i jego poszczególne części, ale także mogę poniekąd planować moje życie prywatne. To mi naprawdę ułatwiło znajdowanie chwil na kształcenie się dalej. […] To było coś takiego zmieniającego moje nastawienie w ogóle do pracy i struktury.

Aneta Wójciak

R

TO DLA CIEBIE, JEŚLI:

 

 • Chcesz skuteczniej działać jako projektant wnętrz.
 • Chciałbyś wzmocnić swoją markę i więcej zarabiać.
 • Szukasz szybkich, prostych i skutecznych metod udanej i sprawnej pracy z klientem.
 • Chcesz mieć dostęp do kompleksowego programu szkoleń i materiałów za ułamek ceny.
 • Twoje projekty się przeciągają i mają wiele poprawek.
 • Chcesz zarabiać więcej i pracować mniej.
 • Nie wiesz jak skrócić cały proces projektowy.
 • Tracisz ochotę na projektowanie wnętrz.
 • Męczysz się pracą z klientami.
 • Dopiero zaczynasz i chcesz od razu zastosować sprawdzone i skuteczne metody.
Q

TO NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • Wszystko u Ciebie w firmie śmiga.
 • Klienci ustawiają się w kolejce.
 • Pracujesz mało, a jednocześnie wynagrodzenie za projekt jest wysokie i zarabiasz tyle, ile chcesz.
 • Wiesz jak optymalizować proces projektowy.
 • Świetnie zarządzasz projektami.
 • Twój proces projektowy jest uporządkowany, a projekty nie przeciągają się w czasie.
 • Tworzenie oferty zajmuje Ci maksymalnie 15 minut.
 • Klienci znajdują Ciebie sami i praca z nimi to przyjemność.
 • Nie chcesz zmian i nie masz ochoty ulepszać swoich metod.

Nauczyłam się jak promować swoje projekty na Instagramie i Facebooku, dzięki czemu rozwinęłam swoje media społecznościowe i zaczęli do mnie przychodzić klienci, którzy właśnie tam widzieli moje prace. […] Rozwinęłam swój biznes projektowy do tego stopnia, że mam podpisane umowy na pół roku do przodu. Nie martwię się o to co będzie, jak skończę dany projekt, bo wiem, że w kolejce czeka już kilka kolejnych.

Sylwia Adamczyk

architekt wnętrz online

CEO: Agnieszka Pasieka-Adamek

Od 17 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką książki „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz 20 kursów online, e-booków i materiałów dla architektów wnętrz.

W moich szkoleniach wzięło udział już ponad 3500 osób.  Oprócz platformy kursowej prowadzę zamkniętą grupę na Facebooku dla projektantów wnętrz – Przedsiębiorczy Architekt. Dołącz do niej koniecznie!

Stworzyłam setki projektów wnętrz dla polskich oraz zagranicznych klientów. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą chciałabym podzielić się z każdą osobą, która marzy o tworzeniu pięknych i funkcjonalnych wnętrz.

Dzięki mojemu doświadczeniu mogę Ci pomóc w pracy z klientami i nad tworzeniem świetnych projektów wnętrz. Wiem doskonale, jakie wątpliwości i problemy mają projektanci. Nieprzespane noce, strach przed błędami na budowie czy klientami. Dlatego chcę, abyś Ty miał prościej i mógł skutecznie oraz efektywnie działać. Możesz podążać moimi krokami i uniknąć wielu problemów.

projektantów wnętrz skorzystało już z akademii

Agnieszka Szewczyk

domowa atmosfera

 

Zmieniło się wiele. Wcześniej, kiedy projektowałam, nie było to poukładane. Działałam ad hoc. Teraz jestem dużo pewniejsza siebie. […] Klienci także pozytywnie reagują na zmiany, jeśli wracają i mają porównanie do poprzedniej współpracy sprzed Akademii, a nowi klienci także doceniają wygodę działania i czują się zaopiekowani. […] Świetne jest to, że są to formaty wideo, na którym jasno pokazane jest krok po kroku jak coś zrobić (np. formularz z pytaniami). Dodatkową zaletą jest możliwość wielokrotnego przesłuchania i robienie czegoś równolegle z tym, co dzieje się na nagraniu. To chyba największy plus.

Zuzanna Wysoczyńska-Maćkowiak

Wysoczyńska Studio

 

Na koncie miałam jedną samodzielną realizację i postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce – rozwinąć własną działalność. We wrześniu 2020 nie miałam tak naprawdę nic, poza chęcią pracowania na swoim. […] Klienci coraz częściej się ze mną kontaktują i proszą o ofertę. […] Zafascynował mnie cały proces tworzenia działalności i nie sądziłam, że tak mnie wciągnie strona marketingowa! […] Akademia jest idealnym przewodnikiem i pozycją obowiązkową.

Nela Just-Wincencik

Nela Just Architektura wnętrz

 

Poczułam, że popełniłam duży błąd, który teraz skutkuje – przestałam się zajmować swoją firmą, robiłam tylko projekty. Myślałam, że przecież o to chodzi, że klienci sami przyjdą z polecenia. Od czasu, gdy przystąpiłam do Akademii, zaczęłam to zauważać i faktycznie działać w kierunku rozwoju firmy. […] większa dyscyplina przy projektach, mniejsze przepalanie czasu, większa świadomość i spokój w prowadzeniu projektu. Godzę ze sobą prowadzenie projektów, rozwój osobisty i firmy oraz życie osobiste. To jest chyba mój największy sukces. W ciągu tygodnia pracuję, a w weekend całkowicie odpoczywam od komputera.

Anna Kowalik

 

Dałaś mi ogromną wiedzę, pełność w siebie oraz w to co robię! […] Po wyzwaniu czekałam z niecierpliwością na rozpoczęcie Akademii we wrześniu 2021 i na 90 % wiedziałam, że chcę dołączyć, ale jak kupiłam dostęp do VIP Akademii to przez pierwsze dni miałam strach… Może nie warto było, tyle wydałam, a na Facebooku jest grupa Przedsiębiorczego Architekta i myślałam, że może tego mi by wystarczyło. Ale na szczęście te wątpliwości długo nie trwały, bo po dołączeniu do VIP grupy na Facebooku i obejrzeniu pierwszego akademickiego kwadransa, przerobieniu pierwszego szkolenia […] — byłam najszczęśliwszym człowiekiem na świecie 😍 […] Później krok po kroku przerabiałam inne szkolenia i byłam z nich bardzo zadowolona. Usprawniłam swój proces projektowy, teraz wszystko mi zajmuje o wiele mniej czasu. Gdybym teraz cofnęła w czasie i wiedziałam, co mnie będzie czekało w Akademii, i jak ona pomoże mi wszystko zmienić, to nie miałabym już żadnych obaw i z pełnością dołączyłabym na 1 000%. Czy chcę zostać w Akademii i przedłużyć dostęp? Teraz jestem pewna na 1 000 000 %, że tak 😍

WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI

Wypełnij formularz poniżej, abyśmy mogli zapisać Cię na listę chętnych oraz udostępnić formularz zgłoszeniowy do Akademii.

MASZ PYTANIE?

Zobacz odpowiedzi na najczęstsze pytania poniżej lub napisz na kontakt@atoato.pl

W czym Akademia może mi pomóc?
 • Usprawnić procesy. Pracować efektywniej, bez zbędnych poprawek.
 • Dowiesz się, jak liczyć czas pracy oraz pieniądze w swoim biznesie.
 • Pomoże w planowaniu każdego etapu projektu.
 • Pokazuje, jak zorganizować cały proces w kalendarzu Google.
 • Uczy tworzenia szablonu oferty wraz z pakietami dla klienta.
 • Pokazuje jak tworzyć dobry brief z wytycznym dla klienta, a dzięki niemu zaoszczędzić sporo czasu i nerwów oraz uniknąć poprawek.
 • Jak radzić sobie z problemami przy nadzorach i jak im zapobiegać.
 • Jak stworzyć dobrą ofertę na nadzór i jak go wycenić.
 • Jak planować działania na Instagramie, aby pozyskać klientów.
 • Jak stworzyć skuteczny plan działania firmy.
 • Poznasz sposoby darmowej promocji i dowiesz się, jak wykorzystać stronę www.
 • Akademia pokazuje jak działać w świecie online na szeroką skalę, gdzie nie ogranicza nas granica Polski.
 • Jeśli chcesz delegować pracę i znaleźć partnerów do współpracy, z Akademii dowiesz się, jak to zrobić. 
Czy warto dołączyć do Akademii?

Każde ze szkoleń w moim sklepie kosztuje minimum 297 zł. Podstawowy program Akademii to 12 szkoleń o łącznej wartości 3 664 zł. Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę i przejść uporządkowaną ścieżkę, to dzięki Akademii możesz mieć szkolenia oraz zyskać dodatkowe bonusy w dużo niższej cenie. Jeśli masz chęć działania, wdrażać zdobytą wiedzę i skorzystać z tak dużej zniżki, Akademia jest dla Ciebie.

Czy Akademia jest dla mnie, jeśli dopiero zaczynam?

Jeśli chcesz skutecznie działać jako projektant wnętrz, bez powielania błędów konkurencji – jak najbardziej TAK. W Akademii pokażę Ci jak poukładać sobie procesy projektowe. Jak planować projekty wnętrz, aby mieć też czas dla siebie i rodziny. Pokażę Ci jak współpracować z klientami na partnerskich zasadach oraz jak wybierać klientów do współpracy. W szkoleniach o social mediach i darmowej promocji pokażę Ci jak pozyskiwać klientów wieloma kanałami.

Czy Akademia jest dla mnie, jeśli już kilka lat jestem na rynku?

Tak, jeśli: 

 • Chciałbyś wzmocnić swoją markę i więcej zarabiać.
 • Szukasz szybkich, prostych i skutecznych metod pracy z klientem.
 • Twoje projekty się przeciągają i mają wiele poprawek.
 • Chcesz zarabiać więcej i pracować mniej.
 • Nie wiesz jak skrócić cały proces projektowy.
 • Tracisz ochotę na projektowanie wnętrz.
 • Męczysz się pracą z klientami.
 • Chcesz mieć dostęp do kompleksowego programu szkoleń i materiałów za ułamek ceny.
Jak długo trwa Akademia i jak długo mam dostęp do materiałów?

Akademia Przedsiębiorczego Architekta to kompleksowy program szkoleń, do których otrzymujesz dostęp na rok.

Jak mogę korzystać z Akademii Przedsiębiorczego Architekta ?

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do platformy agnieszkapasiekaadamek.com i możesz korzystać z materiałów. Dostęp do szkoleń i webinarów otrzymujesz na rok. Po zalogowaniu się na platformę wejdź w sekcje: Moje Konto > Moje Kursy oraz Moje Konto > Pliki do pobrania. W nich znajdziesz wszystkie materiały.

Czyli wykupując pakiet mam od razu dostęp do całości materiałów i mogę korzystać z tego, co aktualnie mi potrzebne? Czy materiały są jakoś stopniowo udostępniane?

Wszystkie materiały będą dla Ciebie dostępne od razu po zakupie na Twoim Koncie Kursanta. Otrzymasz także poradnik Kursanta Akademii. Materiały wideo znajdziesz na platformie kursowej, a workbooki i szablony zostaną dodatkowo wysłane na Twojego maila.

Czy mogę zwrócić zakupiony dostęp do Akademii?
Nie, nie masz możliwości zwrotu Akademii. Jest to produkt elektroniczny i kupując go, akceptujesz Regulamin. Tym samym nie przysługuje Ci prawo zwrotu.  
Czy mogę otrzymać fakturę Vat?

Oczywiście, fakturę otrzymasz na dane podane podczas zakupu. Pamiętaj, aby podać prawidłowe dane i mail. Fakturę wysyłamy do 14 dni od daty zakupu.

Co będzie po wygaśnięciu dostępu do Akademii?

O zbliżającym się wygaśnięciu dostępu do Akademii przypomnimy Ci mailowo. Będziesz mógł przedłużyć swój dostęp. Jeśli nie przedłużysz dostępu do Akademii, stracisz dostęp do wszystkich materiałów z Akademii.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz do nas.

2 + 7 =

otrzymasz certyfikat ukończenia akademii

Olga Bożyk

Z całego serducha polecam ❤ Do Akademii dołączyłam niedawno, w celu poszerzenia swojej wiedzy. Ilość materiału i wiedzy, jaką przekazuje Agnieszka, jest ogromna! Kwestia czasu, a chęć przyswajania tej wiedzy sama się pojawia, kiedy się słucha Agnieszki. […] Najlepsza inwestycja!

Paulina Bilska

Na samym początku mojej pracy projektowej miałam wiele wątpliwości, jak dokładnie powinna przebiegać współpraca i komunikacja architekta wnętrz z klientem. Dzięki wiedzy, jaką przekazała mi Agnieszka, bardzo usprawniłam proces komunikacji z Inwestorem oraz precyzyjnego tworzenia wytycznych projektowych klienta. Praca od samego początku oparta jest na briefie oraz kosztorysie, co pomaga unikać niedomówień czy późniejszego rozczarowania klienta, kiedy rozpoczyna realizować projekt. Ważnym aspektem w pracy architekta wnętrz jest również sprawne obsługiwanie się programami do modelowania 3D. Dzięki wiedzy Agnieszki poznałam sporo zasad, które bardzo usprawniły moją pracę nad wizualizacjami (praca na komponentach, poprawne teksturowanie itp). Wszystkie otrzymane wskazówki i rady sprawiły, że początki nie były aż takie trudne ?  Pozdrawiam serdecznie

Magdalena Bach

Kursy Agnieszki w Akademii Przedsiębiorczego Architekta są niezwykle konkretne i merytoryczne.

Magdalena Klyszcz

Przerobiłam kurs p. Agi z dokumentacji technicznej oraz jestem w Akademii Przedsiębiorczego Architekta. Kursy są dla mnie bardzo wielkim wsparciem i iskierką nadziei w dążeniu do swoich marzeń! […] Jest to dla mnie nieoceniona pomoc i mogę polecić kurs z całego serca! ❤

Hania Niemiec

Zakup pakietu szkoleń u Pani Agnieszki to był strzał w 10! Konkretna dawka wiedzy i doświadczenia, którą sama zbierałabym 10 lat! Najlepiej wydane pieniądze! Nie spodziewałam się, że poza samymi materiałami dostanę tyle gratisów uzupełniających całe szkolenie. Polecam każdemu, kto dopiero zaczyna przygodę z projektowaniem wnętrz jak i osobom pragnącym ulepszyć swoj biznes!

Kamila Daszyńska

Kursy Agnieszki są wspaniałe, pełne konkretnych informacji i materiałów. Bardzo odpowiada mi możliwość powrotu do treści w dowolnym momencie, czy to na komputerze czy telefonie. Dzięki tym szkoleniom mam więcej pewności siebie, jeśli chodzi o projektowanie wnętrz. […] Udział w Akademii to była dla mnie najlepsza inwestycja ?

Karolina Jeszke

Akademia Przedsiębiorczego Architekta pomaga usystematyzować wiedzę z zakresu projektowania, a także usprawnia proces projektowy. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak skrócić czas pracy, podnieść jej jakość oraz z jakimi trudnościami możesz się spotkać i jak ich uniknąć to jest właśnie dla ciebie. […] Serdecznie polecam i czekam na więcej!

Ala Rosłan

Przede wszystkim cenię Agnieszkę za otwartość na ludzi w tym, co robi ❤️Uczestniczyłam w kursie o błędach projektowych, do tego eBook o 150 błędach – skarbnica wiedzy o wpadkach, których teraz mogę po prostu uniknąć. Korzystam już z części narzędzi, o których mówi Agnieszka (części, bo nie nadążam, tak dużo tego jest!). W ten sposób stworzyłam sobie ankietę dla klienta czy ofertę – już widzę, że o niebo lepsze od tego, co miałam. Poszłam nawet krok dalej, bo przy pomocy tych narzędzi przygotowuję klientowi propozycję wyposażenia. Wygoda, z jaką się z niej korzysta, jest po prostu…wciągająca! Zdecydowałam się na wykupienie rocznego dostępu do Akademii Przedsiębiorczego Architekta i najlepszą rekomendacją niech będzie to, że na każdy nowy kurs, który się w niej pojawia, cieszę się jak dziecko!

Magdalena Maja

Kursy Agnieszki wniosły zupełnie NOWE SPOJRZENIE i przede wszystkim JAKOŚĆ do mojej codziennej pracy. Polecam zarówno dla świeżaków jak i wyjadaczy  ❤ 

Daria Łabędzka

Polecam, polecam, polecam! 3 razy na tak! A tak poważnie to po prostu brak mi słów. Jestem przeszczęśliwa, że dołączyłam do tej grupy i udało mi się dołączyć do Akademii. Jeśli chodzi o mnie, to dopiero cała przygoda projetkowania wnętrz przede mną, ale jestem wdzięczna p. Agnieszcze za to, co robi i za tą chęć przekazywania jej wieloletniej wiedzy. Wie co robi, wkłada w to ogrom serca, jak i czasu. Dla osoby początkującej to jest skarbnica wiedzy, jak i motor napędowy to dalszego działania. Wszystko staje się łatwiejsze dzięki temu, w jaki sposób są te kursy stworzone i prowadzone.

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI/ REGULAMIN