fbpx

zapraszam do obejrzenia szkolenia online

Nagranie jest dostępne jeszcze przez:

Akademia przedsiębiorczego Architekta – limit 200 miejsc

To kompleksowy, roczny program szkoleniowy dla projektantów wnętrz, który pomoże Ci rozwinąć Twoje studio projektowe i wnieść je na wyższy poziom. 

Kursy są dla mnie bardzo wielkim wsparciem i iskierką nadziei w dążeniu do swoich marzeń!

 

Magdalena Klyszcz

 

Udział w Akademii to była dla mnie najlepsza inwestycja!

 

Kamila Daszyńska

 

Polecam, polecam, polecam! [...] Po prostu brak mi słów! Jestem przeszczęśliwa, że udało mi się dołączyć do Akademii.

 

Daria Łabędzka

 

Jestem niesamowicie zadowolona z wszystkich kursów - każdy jeden jest niesamowicie wartościowy i wnosi nową jakość do naszej firmy.

 

Ania Bator

 

Kursy Agnieszki w Akademii Przedsiębiorczego Architekta są niezwykle konkretne i merytoryczne.

 

Magdalena Bach

 

Ilość materiału i wiedzy jaką przekazuje Agnieszka jest ogromna!

 

Magdalena Bach

 

Akademia mnie bardzo motywuje. Dzięki małym krokom rozwijam się każdego dnia.

 

Małgorzata Klamczyńska

 

Wreszcie znalazłam czas na przerobienie materiału w Akademii, robię to powoli, stopniowo i JESTEM ZACHWYCONA !!!

 

Iza Kowoll

 

Co zyskasz, gdy dołączysz do akademii?

Szkolenia i bonusy, które są esencją mojego doświadczenia. Dasz mi godzinę lub dwie, a ja w skondensowany sposób przeprowadzę Cię za rękę przez kolejny krok rozwijania firmy.

Udział w Akademii sprawia, że otrzymujesz roczny dostęp do szkoleń za ułamek ceny. Zyskujesz dostęp do kursów online, konkretnej strategii i zadań do wykonania.

Wsparcie na żywo podczas grupowego mentoringu. Widzimy się i słyszymy co 2 tygodnie poprzez Google Meet. Opórcz tego masz dostęp do grupy i czatu VIP na Facebooku!

Zobaczysz jak optymalizować proces projektowy, pracować mniej i lepiej zarabiać, dzięki usprawnianiu każdego etapu pracy z klientem.

l

Uzbroisz się w checklisty, plannery, zaplecze merytoryczne i szablony, aby pójść drogą na skróty i osiągnąć swoje cele.

Nauczysz się jak zarządzać firmą i projektami, aby nie zaniżać swoich stawek, efektywnie pracować i łatwiej pozyskać klienta.

Szablon brandboardu

planner i pomysły na posty

planner projektów i przychodów

12 szkoleń online w głównym programie

fiszki do planowania procesu projektowego

planner ilości umów

szablony grafik

tutoriale krok po kroku

GRUPOWY MENTORING

Spotkania online na żywo co 2 tygodnie z Agnieszką Pasieką – Adamek.

bezpłatne wyzwanie dla architektów wnętrz

Grupowy mentoring ze spotkaniami na żywo co 2 tygodnie (wartość +13000 zł)

 Oprócz tego:

 • Grupa wsparcia, do której mają dostęp tylko członkowie VIP Akademii.
 • Dostęp do chatu VIP, aby wymieniać się doświadczeniem i skorzystać ze wsparcia innych Kursantów Akademii.
 • Możesz zadawać pytania do każdego szkolenia.
 • Nie bieżąco pomagam Ci w rozwiązaniu problemu na żywo.
 • Widzimy się i słyszymy podczas spotkań na żywo.
KLIKNIJ I SPRAWDŹ, JAKIE MATERIAŁY CZEKAJĄ JUŻ NA CIEBIE NA GRUPIE VIP

 

 • Kalendarz na 2022 z podziałem na miesiące, rok i 2 części po 6 miesięcy do wydruku na A3. 
 • Raz w miesiącu audyty można zgłosić do oceny swoją ofertę, stronę www.
 • Dyskusje tematyczne – każde szkolenie ma swój dedykowany post. Pod nim jest miejsce na pytania, które jeszcze bardziej pomogą rozwinąć temat.
 • Raz w miesiącu szansa na znalezienie grupy Mastermind.
 • Nagrania ponad 30 sesji Q&A na żywo – Akademicki Kwadrans.
 • Nagranie na temat KIS List – aplikacji do tworzenia kosztorysów i list zakupów. + specjalny link, z którym zyskujesz 3 miesiące gratis
 • Karty pracy do stworzenia planu promocji swojej firmy.
 • Tutorial, jak szybko ustawić Reels na IG
 • Tutorial, jak zrobić ładną stopkę maila w Gmailu.
 • Webinar: Budowanie lejków poprzez własny newsletter
 • Webinar: Zarządzanie projektami w czasie + Szablon zliczający godziny pracy.
 • Checklista PDF – mail grzejniki na zamówienie
 • Tutorial – jak korzystać z Milanote – darmowy program do tworzenia persony klienta idealnego, moodboardów, map myśli
 • E-book Planuj i działaj – o planowaniu i realizacji celów w branży projektowania wnętrz. Poznasz skuteczne metody, aby zapanować nad swoimi codziennymi zadaniami i dążyć do swojego celu.
 • Przewodniki poświęcone polecajkom i Waszym dyskusjom, gdzie dzielimy się doświadczeniem.

Zuzanna Wysoczyńska-Maćkowiak

Wysoczyńska Studio

 

Na koncie miałam jedną samodzielną realizację i postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce – rozwinąć własną działalność. We wrześniu 2020 nie miałam tak naprawdę nic, poza chęcią pracowania na swoim. […] Klienci coraz częściej się ze mną kontaktują i proszą o ofertę. […] Zafascynował mnie cały proces tworzenia działalności i nie sądziłam, że tak mnie wciągnie strona marketingowa! […] Akademia jest idealnym przewodnikiem i pozycją obowiązkową.

Nela Just-Wincencik

Nela Just Architektura wnętrz

 

Poczułam, że popełniłam duży błąd, który teraz skutkuje – przestałam się zajmować swoją firmą, robiłam tylko projekty. Myślałam, że przecież o to chodzi, że klienci sami przyjdą z polecenia. Od czasu, gdy przystąpiłam do Akademii, zaczęłam to zauważać i faktycznie działać w kierunku rozwoju firmy. […] większa dyscyplina przy projektach, mniejsze przepalanie czasu, większa świadomość i spokój w prowadzeniu projektu. Godzę ze sobą prowadzenie projektów, rozwój osobisty i firmy oraz życie osobiste. To jest chyba mój największy sukces. W ciągu tygodnia pracuję, a w weekend całkowicie odpoczywam od komputera!

Agnieszka Szewczyk

domowa atmosfera

 

Zmieniło się wiele. Wcześniej, kiedy projektowałam, nie było to poukładane. Działałam ad hoc. Teraz jestem dużo pewniejsza siebie. […] Klienci także pozytywnie reagują na zmiany, jeśli wracają i mają porównanie do poprzedniej współpracy sprzed Akademii, a nowi klienci także doceniają wygodę działania i czują się zaopiekowani. […] Świetne jest to, że są to formaty wideo, na którym jasno pokazane jest krok po kroku jak coś zrobić (np. formularz z pytaniami). Dodatkową zaletą jest możliwość wielokrotnego przesłuchania i robienie czegoś równolegle z tym, co dzieje się na nagraniu. To chyba największy plus.

Ania Bator

wnętrzarnia.pl

 

Dla mnie Akademia i wszystkie dostępne w niej kursy, które zdążyłam już parę razy przerobić, wniosły zupełnie nową jakość projektowania. Przyspieszyło to i usystematyzowało to moje działania! Jestem niesamowicie zadowolona z wszystkich kursów – każdy jeden jest niesamowicie wartościowy i wnosi nową jakość do naszej firmy. 

agnieszka architekt

Dołącz do zamkniętej grupy Przedsiębiorczy Architekt

obserwujesz mnie na instagramie?

 

Gorąco Cię zapraszam po codzienną dawkę inspiracji i wiedzy. Znajdziesz mnie pod nickiem @przedsiebiorczyarchitekt. Kliknij w post i poznajmy się lepiej!

Olga Bożyk

Z całego serducha polecam ❤ Do Akademii dołączyłam niedawno, w celu poszerzenia swojej wiedzy. Ilość materiału i wiedzy, jaką przekazuje Agnieszka, jest ogromna! Kwestia czasu, a chęć przyswajania tej wiedzy sama się pojawia, kiedy się słucha Agnieszki. […] Najlepsza inwestycja!

Paulina Bilska

Na samym początku mojej pracy projektowej miałam wiele wątpliwości, jak dokładnie powinna przebiegać współpraca i komunikacja architekta wnętrz z klientem. Dzięki wiedzy, jaką przekazała mi Agnieszka, bardzo usprawniłam proces komunikacji z Inwestorem oraz precyzyjnego tworzenia wytycznych projektowych klienta. Praca od samego początku oparta jest na briefie oraz kosztorysie, co pomaga unikać niedomówień czy późniejszego rozczarowania klienta, kiedy rozpoczyna realizować projekt. Ważnym aspektem w pracy architekta wnętrz jest również sprawne obsługiwanie się programami do modelowania 3D. Dzięki wiedzy Agnieszki poznałam sporo zasad, które bardzo usprawniły moją pracę nad wizualizacjami (praca na komponentach, poprawne teksturowanie itp). Wszystkie otrzymane wskazówki i rady sprawiły, że początki nie były aż takie trudne ?  Pozdrawiam serdecznie

Magdalena Bach

Kursy Agnieszki w Akademii Przedsiębiorczego Architekta są niezwykle konkretne i merytoryczne.

Magdalena Klyszcz

Przerobiłam kurs p. Agi z dokumentacji technicznej oraz jestem w Akademii Przedsiębiorczego Architekta. Kursy są dla mnie bardzo wielkim wsparciem i iskierką nadziei w dążeniu do swoich marzeń! […] Jest to dla mnie nieoceniona pomoc i mogę polecić kurs z całego serca! ❤

Hania Niemiec

Zakup pakietu szkoleń u Pani Agnieszki to był strzał w 10! Konkretna dawka wiedzy i doświadczenia, którą sama zbierałabym 10 lat! Najlepiej wydane pieniądze! Nie spodziewałam się, że poza samymi materiałami dostanę tyle gratisów uzupełniających całe szkolenie. Polecam każdemu, kto dopiero zaczyna przygodę z projektowaniem wnętrz jak i osobom pragnącym ulepszyć swoj biznes!

Kamila Daszyńska

Kursy Agnieszki są wspaniałe, pełne konkretnych informacji i materiałów. Bardzo odpowiada mi możliwość powrotu do treści w dowolnym momencie, czy to na komputerze czy telefonie. Dzięki tym szkoleniom mam więcej pewności siebie, jeśli chodzi o projektowanie wnętrz. […] Udział w Akademii to była dla mnie najlepsza inwestycja ?

Karolina Jeszke

Akademia Przedsiębiorczego Architekta pomaga usystematyzować wiedzę z zakresu projektowania, a także usprawnia proces projektowy. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak skrócić czas pracy, podnieść jej jakość oraz z jakimi trudnościami możesz się spotkać i jak ich uniknąć to jest właśnie dla ciebie. […] Serdecznie polecam i czekam na więcej!

Ala Rosłan

Przede wszystkim cenię Agnieszkę za otwartość na ludzi w tym, co robi ❤️Uczestniczyłam w kursie o błędach projektowych, do tego eBook o 150 błędach – skarbnica wiedzy o wpadkach, których teraz mogę po prostu uniknąć. Korzystam już z części narzędzi, o których mówi Agnieszka (części, bo nie nadążam, tak dużo tego jest!). W ten sposób stworzyłam sobie ankietę dla klienta czy ofertę – już widzę, że o niebo lepsze od tego, co miałam. Poszłam nawet krok dalej, bo przy pomocy tych narzędzi przygotowuję klientowi propozycję wyposażenia. Wygoda, z jaką się z niej korzysta, jest po prostu…wciągająca! Zdecydowałam się na wykupienie rocznego dostępu do Akademii Przedsiębiorczego Architekta i najlepszą rekomendacją niech będzie to, że na każdy nowy kurs, który się w niej pojawia, cieszę się jak dziecko!

Magdalena Maja

Kursy Agnieszki wniosły zupełnie NOWE SPOJRZENIE i przede wszystkim JAKOŚĆ do mojej codziennej pracy. Polecam zarówno dla świeżaków jak i wyjadaczy  ❤ 

Daria Łabędzka

Polecam, polecam, polecam! 3 razy na tak! A tak poważnie to po prostu brak mi słów. Jestem przeszczęśliwa, że dołączyłam do tej grupy i udało mi się dołączyć do Akademii. Jeśli chodzi o mnie, to dopiero cała przygoda projetkowania wnętrz przede mną, ale jestem wdzięczna p. Agnieszcze za to, co robi i za tą chęć przekazywania jej wieloletniej wiedzy. Wie co robi, wkłada w to ogrom serca, jak i czasu. Dla osoby początkującej to jest skarbnica wiedzy, jak i motor napędowy to dalszego działania. Wszystko staje się łatwiejsze dzięki temu, w jaki sposób są te kursy stworzone i prowadzone.

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI