Agnieszka Pasieka-Adamek

Jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką książki „Od inspiracji do aranżacji.Czyli jak pięknie mieszkać.” W moich szkoleniach wzięło udział już udział ponad 1000 osób. Pomagam tworzyć ciekawe i funkcjonalne wnętrza w budżecie, bez zbędnych stresów, niepotrzebnych błędów, dzięki czemu moi klienci zyskują czas i mogą pięknie mieszkać. 

Sprawdź co dla Ciebie przygotowałam.

Dzięki temu poradnikowi znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania i przygotujesz się do remontu swojego wymarzonego domu. Dowiesz się również:

h

Gdzie szukać inspiracji w projektowaniu wnętrz?

h

Jakich błędów unikać?

h

Jaki styl jest najbardziej popularny?

h

Jak dobierać kolory do wnętrza?

h

Które produkty zamawiać w pierwszej kolejności?

,,Od siebie chciałabym dodać, że jako osoba właśnie budująca i urządzająca dom znalazłam wiele cennych rad w Pani książce – a przede wszystkim mnóstwo inspiracji.  Projekty są obłędne! Ta książka otwiera oczy na wiele spraw: od praktycznych kwestii związanych z remontem (ekipa, pieniądze), po sprawy przyjemniejsze (wybór kolorów, dodatków), kończąc na postrzeganiu pracy projektanta wnętrz i samej usługi projektowania (mnie się wydawało, że to rozwiązanie wyłącznie dla ludzi z grubym portfelem i że ładnie urządzone wnętrze zawsze musi kosztować krocie). Plusem są też zdjęcia – kupujemy oczami. Wartościowa rzecz – na pewno będę do niej wracać, bo przede mną jeszcze wiele wyborów. Zazdroszczę Pani talentu. 

Joanna Fiuk

„Pani Agnieszko, całość jest naprawdę solidną porcją wiedzy. Sam obecnie przymierzam się powoli do zakupu mieszkania i choć nie wiem, czy od razu będę mógł sobie pozwolić na remont, to właśnie rady okołoremontowe (praktyczne porady w kwestii podpisywania umowy i rozliczania się z ekipą remontową) bardzo przypadły mi do gustu. Oprócz tego świetnie było poznać wpływ kolorów na nasze samopoczucie i dowiedzieć się, co z czym łączyć, zarówno kolorystycznie, jak i pod względem stylu. Rady funkcjonalne, np. propozycje ustawienia sprzętów w kuchni i łazience, również są nieocenione.”

Andrzej

Dzięki tej książce wszystko zrobię inaczej niż myślałam. Nie wyobrażam sobie urządzania bez tej wiedzy jak sobie pomyślę, ile rzeczy zrobiłabym źle to aż włosy dęba stają.

Magda Rogozińska

,,Książka super, szczególnie dla osób, które samodzielnie chcą urządzić własne mieszkanie, ale ja też nauczyłam się kilku nowych rzeczy. Fajnie, że cała wiedza jest w jednym miejscu.”

Agnieszka Szewczyk

Dlaczego stworzyłam kurs?

 

Czy słyszałeś kiedyś te słowa?

”Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” – Na pewno:) To właśnie dom jest miejscem, w którym mamy poczuć się wygodnie i komfortowo.

 

Dom to nie tylko dach nad głową

Zmieniając wnętrze, w którym żyjemy, możemy zmienić również swoje życie. Brzmi banalnie, a jednak to prawda. Jak się czujesz, wchodząc do swojego obecnego domu? Witają cię porządek, harmonia i ład czy może już na wejściu jesteś rozdrażniony i najchętniej nic byś nie robił? Właśnie te emocje mówią, czy i ile zmian powinieneś wprowadzić, żeby zmienić obecny stan rzeczy.

Niestety nie każdego stać na projektanta wnętrz a niektórzy muszą podjąć decyzję na wczoraj.

Dlatego postanowiłam przygotować dla Ciebie darmowy mini kurs, w którym pokaże kilka najważniejszych elementów dobrej aranżacji wnętrz.

 

Jesteś zainteresowany? Jeśli tak, przeczytaj uważnie to, co przygotowałam.

Podczas pięciu artykułów szkoleniowych opowiem Ci, jakich błędów unikać, gdzie szukać inspiracji, jaki styl jest najbardziej popularny, jak zestawiać ze sobą kolory oraz na jakie produkty należy zamówić w pierwszej kolejności.

 

Dlaczego to robię? 

Przede wszystkim chciałabym Ci dać jak najwyższą wartość za darmo, między innymi podzielę się moimi najciekawszymi odkryciami w aranżacji wnętrz, jakie poznałam w ciągu ostatnich 12 lat pracy projektowej.

Ta darmowa wiedza pomoże Ci stworzyć swoje wymarzone wnętrza.

ps. Kurs rusza jutro. Lekcje są wysyłane codzienie na maila. Dlatego zachęcam – poświęć kilka minut na przeczytanie każdej z pięciu części artykułów, a zapewniam, że to będzie znakomicie zainwestowany czas 🙂

 

Jeśli nie widzisz maila sprawdź sekcję spam a najlepiej dodaj mojego maila do swoich kontaktów -> design@atoato.pl

Pobierz Wprowadzenie do książki już dziś

Zacznij tworzyć piękne wnętrza

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI